ZNAJDŹ WETERYNARZA

piątek, 20 Kwiecień 2018 Wersja beta
Zobacz:
stomatologianews

Co to jest AcuLife?

AcuLife to niesamowita nowa technologia, opracowana jako naturalny sposób łagodzenia bólui poprawy ogólnej jakości życia konia. AcuLife wykorzystuje wyjątkową technologię plastrów LifeWave do delikatnej stymulacji punktów uciskowych na skórze w celu poprawy przepływu energii w organizmie, co umożliwia naturalne łagodzenie lżejszych dolegliwości bólowych i bólu. W technologii tej nie są stosowane i nie przedostają się do organizmu żadne leki, substancje stymulujące, magnesy czy igły.

 

 

W przypadku koni należy pamiętać, że niewłaściwe zachowanie zwierzęcia nie zawsze świadczy o problemach psychicznych; w większości przypadków spowodowane jest ono bólem. Plastry AcuLife przynoszą szczególne korzyści koniom aktywnie występującym na rodeo, uczestniczącym w wyścigach wokół beczek lub w innych konkurencjach jeździeckich.

 

Zalety stosowania AcuLife:

  • bezpieczne i naturalne łagodzenie bólu,
  • szybkie rezultaty,
  • redukcja stanów zapalnych,
  • możliwość stosowania w bólach całego ciała i bólach miejscowych,
  • bardzo przystępne cenowo pod względem stosunku ceny do wydajności, w porównaniu z innymi metodami łagodzenia bólu,
  • wygodne i łatwe w stosowaniu,
  • powodują dodatkowo że koń staje się wyraźnie spokojny i współpracujący (za badaniami LifeWave).

W przypadku plastrów Aculife należy pamiętać aby plaster brązowy aplikować na lewą stronę zwierzęcia, a plaster biały na przeciwną. W przypadku koni stosuje się jednorazowo 5 kpl. plastrów wg protokołu działając tym samym na cały ustrój. Można również stosować pojedyncze komplety na poszczególne, pojedyncze ośrodki zapalenia. Ból i zapalenie zmniejsza się znacznie lub znika w przeciągu pierwszych kilku minut!
Wg badań (w załączeniu) ponad 130 badanych koni wyścigowych zareagowało pozytywnie w czasie do 5 minut po aplikacji!

 

Trzymając bioelektrody Aculife w ręce trzymasz najbardziej zaawansowaną technologię redukcji bólu jaka kiedykolwiek była dostępna na rynku!

Zdęcie kamerą termowizyjną przed zastosowaniem nanoplastrów
i poniżej po kilku minutach po zastosowaniu.

 

 

WAŻNE: Plastry nie są transdermalne – żadna substancja nie przenika ani nie działa chemicznie na zwierzę. Plastry aktywują się w bliskości ciała i działają w okolicy 3cm od plastra. Po oddaleniu od ciała nanoplaster przestaje działać – zużywać się.
Plastry działają delikatnie stymulując punkty akupunktury i poprzez odpowiednich parametrów światło dają sygnał twojemu organizmowi do odpowiedniego zachowania – wytwarzania we własnym zakresie odpowiedniej substancji.

 

 

 

NanoTeam.plul. Gąsiorowskich 3
60-703 Poznań
tel. +48 501 45-55-77
tel. +48 662 29-15-35
tel. +48 693 21-48-20
email: biuro@nanoteam.pl

 

 

Przejdź do następnej strony

Nasi klienci