Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Cyfrowe RTG weterynaryjne

Obecnie diagnostyka radiologiczna stanowi jedną z podstawowych form badania dla lekarzy weterynarii. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom nowoczesnych lecznic, oferujemy cyfrowe RTG weterynaryjne. Najwyższa jakość zdjęć w połączeniu z prostą obsługą sprawia, że nasz mobilny system do obrazowej diagnostyki dla weterynarzy jest niezbędnym narzędziem pracy w wielu klinikach.

REXTAR-X

Przenośny rentgen Rextar-X to najnowsze rozwiązanie technologiczne w dziedzinie mobilnych RTG. Wbudowana podwójna, ołowiana osłona zapobiega ekspozycji przez rozproszone promieniowanie. Niska waga – 1,6kg pozwala na wygodną obsługę jedną ręką, a wysokiej jakości podzespoły oraz lampa Toshiba D-041 z małą ogniskową (0.4mm) i kątem rozbieżności, gwarantują jedne z najbardziej ostrych i wyraźnych zdjęć na rynku. Rextar-X jest urządzeniem dopuszczonym do użytku w gabinetach weterynaryjnych przez Państwową Agencję Atomistyki.

 

RIOScan

Skaner płytek fosforowych RIOScan sczytuje i konwertuje dane rentgenowskie zapisane na płytce PSP (fosforowej) i udostępnia je w sieci kliniki. Wygodny do użytkowania system usprawnia pracę lecznicy i gwarantuje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Badanie radiologiczne wykonane za pomocą płytek fosforowych pozwala na szybkie wykrycie zmian w układzie kostno-stawowym małych i dużych zwierząt domowych oraz ocenę stanu zdrowia zębów i przyzębia. Natychmiastowy podgląd zdjęcia na ekranie dotykowym umożliwia szybką i trafną diagnostykę.

W zestawie ze skanerem płytek PSP znajdują się trzy elastyczne płytki fosforowe w rozmiarze: #0 (22x35mm), #2 (31x41mm) oraz #4 (57x76mm) – specjalnie dedykowane dla weterynarii, aby zapewnić większe pole obrazowania. Każdą z płytek można łatwo pozycjonować, a brak kabla gwarantuje łatwiejszą obsługę.

RIOSensor

Dla lekarzy weterynarii, którym zależy na uzyskaniu natychmiastowego obrazu RTG na ekranie monitora, zamiast skanera płytek proponujemy system do radiowizjografii cyfrowej w postaci czujnika na przewodzie podłączanego do komputera. Zaletą urządzenia RIOSensor są zdjęcia w jakości HD o rozdzielczości 25 lp/mm. Ergonomiczny kształt RIOSensora z charakterystycznymi, zaokrąglonymi narożnikami ułatwia pozycjonowanie, a trwały, zbrojny przewód jest odporny na zagryzanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Czujnik jest dostępny w dwóch rozmiarach #1 (30×23 mm) i #2 (34x26mm).

Po więcej szczegółów dotyczących cyfrowego RTG weterynaryjnego, zapraszamy na naszą stronę esdent.pl lub do kontaktu 729 102 105.

Materiał sponsorowany

Nasi klienci