Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Global FAST czyli praktyczne wykorzystanie ultrasonografii na co dzień - fotorelacja z konferencji

W dniach 2-3 marca 2019 roku, we wnętrzach Hotelu HP Park w Olsztynie, odbyła się już piąta edycja Weterynaryjnej Konferencji Ultrasonograficznej organizowanej przez firmę DRAMIŃSKI S.A., producenta światowej klasy przenośnych ultrasonografów. Tematem przewodnim wydarzenia był: Global FAST. Praktyczne wykorzystanie ultrasonografii na co dzień jako uzupełnienie badania klinicznego każdego pacjenta. 

Tegoroczną konferencję poprowadził światowej sławy wykładowca dr Gregory R. Lisciandro (USA), który obecnie pełni funkcję prezesa FASTVet.com – platformy elearningowej dotyczącej protokołów AFAST, TFAST, Vet BLUE i Global Fast.

W tym roku uczestnikami wydarzenia byli zarówno studenci jak i kadra dydaktyczna oraz praktycy pracujący na co dzień z małymi zwierzętami. Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, również wśród zagranicznych gości m.in. ze Szwecji, Litwy, Anglii i Czech.

 

 

Zdjęcia:

DRAMIŃSKI S.A.

 

 

 

Opracowanie: Małgorzata Kaczor

 

 

 

Nasi klienci