ZNAJDŹ WETERYNARZA

poniedziałek, 23 Wrzesień 2019
Zobacz:
stomatologianews

Szkolenia pod patronatem

Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Październik 2019

Echa Kongresu ESPHM w Utrechcie 2019

Październik 11

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie oraz Katedra Nauk Przedklinicznych i Chorób Zakaźnych Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach UP w Poznaniu wraz z Wojewódzkim Inspektoratem Weterynarii w Poznaniu, Instytutem Zootechniki – PIB w Pawłowicach oraz Wielkopolskim Odziałem Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych, zapraszają na coroczną IX Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: „Echa Kongresu ESPHM w Utrechcie 2019”, która odbędzie się w Pawłowicach k/Leszna w dniu 11 października 2019 r

Dowiedz się więcej »

„Echokardiografia psów – stopień I” pod kierownictwem naukowym dr hab. n. wet. Magdaleny Garncarz

Październik 12 - Październik 13
Michałowice k. Krakowa, Szary Residence
Michałowice k. Krakowa , małopolskie Polska
+ Google Map

Wszystkich lekarzy weterynarii zainteresowanych wykonywaniem badań echokardiograficznych u psów. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób początkujących, jak również wykonujących samodzielnie badania echokardiograficzne, ale mających w związku z tym wiele rozterek i wątpliwości (merytorycznych, jak i praktycznych).

Dowiedz się więcej »

XV Kongres “Problemy w rozrodzie małych zwierząt – płodność, ciąża, noworodek”

Październik 12 - Październik 13
Wrocław

To już nasze piętnaste spotkanie we Wrocławiu. Nasza październikowa konferencja stała się stałym punktem w kalendarzu lekarzy weterynarii zajmujących się rozrodem małych zwierząt. W tym roku podczas Kongresu będzie mieli Państwo okazję wysłuchać wykładów doskonałych specjalistów rozrodu małych zwierząt z kraju i z zagranicy: Ann van Soom (Gandawa, Belgia), Gaia Cecilia Luvoni (Mediolan, Włochy), Andrea Münnich (Berlin, Niemcy), Konrad Blendinger (Franfurt n/M, Niemcy), Cindy Maenhoudt (Alfort, Francja), Alain Fontbonne (Alfort, Francja), Xavier Levy (Tuluza, Francja), George Mantziaras (Ateny, Grecja), Tadeusz Frymus (Warszawa), Magdalena Kalwas-Śliwinska (Warszawa), Wojciech Niżanski (Wrocław), Wojciech Hildebrand (Wrocław), Janina Łukaszewska (Wrocław).

Dowiedz się więcej »

„Technika wykonywania zdjęć RTG” pod kierownictwem naukowy lek. wet. Mariusza Siedlickiego

Październik 18 - Październik 19
Łódź

Nauka technicznych aspektów związanych z wykonywaniem zdjęć RTG – od wskazań klinicznych, przez przygotowanie pacjenta po ilość projekcji składających się na prawidłowy obraz z podziałem na trzy obszary: klatka piersiowa, jama brzuszna, układ kostno-stawowy małych zwierząt.

Bardzo praktyczne, wiele wyjaśniające szkolenie prowadzone przez lekarza praktyka od lat zajmującego się diagnostyką obrazową. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

Dowiedz się więcej »

I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa, Praktycy specjaliści – praktykom pierwszego kontaktu

Październik 19 - Październik 20
Centrum Konferencyjne Targi Kielce,, ul. Zakładowa 1
Kielce,
+ Google Map

Program spotkania: Sobota, 19.10 09:00 – 10:00 Rejestracja uczestników 09:35 – 09:45 Otwarcie konferencji - lek. wet. Jacek Garncarz ESE ECVO 09:45 – 11:30 SESJA 1 STANY NAGŁE 09:45 – 10:30 Ultrasonografia klatki piersiowej jako pomoc w diagnozowaniu, leczeniu i monitorowaniu pacjentów w stanach nagłych cz. I – lek. wet Rafał Niziołek 10:30 – 11:15 Ultrasonografia klatki piersiowej jako pomoc w diagnozowaniu, leczeniu i monitorowaniu pacjentów w stanach nagłych cz. II – przypadki kliniczne – lek. wet. Rafał Niziołek 11:15…

Dowiedz się więcej »
+ Export Events

Nasi klienci