Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Anestezjologia małych zwierząt dla techników weterynarii step by step ” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Sebastiana Domańskiego

  • Data szkolenia: 24-04-2021
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Kategorie szkolenia: Anestezjologia
  • Miejsce szkolenia: Warszawa

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich techników weterynarii zainteresowanych opanowaniem wiedzy i umiejętności z obszaru anestezjologii małych zwierząt.

 

Uczestnicy szkolenia:

– technicy weterynarii

 

Cel szkolenia:

Nauka anestezjologii małych zwierząt od podstaw w zakresie możliwym do opanowania i swobodnego wykonywania przez technika weterynarii samodzielnie lub w porozumieniu z lekarzem weterynarii.  Szkolenie kładzie nacisk na praktyczną wiedzę a także niezbędną teorię. Ma na celu przygotowanie do prowadzenia i monitorowania znieczulenia. Tylko z nami zdobędziesz kompletną wiedzę o procedurach anestezjologicznych prowadzonych przez technika podczas znieczulania małych zwierząt, podnosząc swoje kwalifikacje staniesz się atrakcyjny dla pracodawców na rynku pracy.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

 

Jak prawidłowo ,,krok po kroku” wykonać znieczulenie, jakie są rodzaje i schematy  znieczuleń. Dowiesz się także, co jest niezbędne do przeprowadzenia znieczulenia, jak należy monitorować pacjenta i jak reagować w różnych sytuacjach, a także zdobędziesz niezbędną wiedzę o lekach stosowanych w anestezjologii. Uzupełnienie tematu to intubacja  oraz cenna wiedza praktyczna jak coś wymknie się spod kontroli…  Szkolenie jest tak skonstruowane, aby wiedza i umiejętności zdobyte na nim pozwoliły na swobodną współpracę z lekarzem weterynarii.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób
  • zajęcia teoretyczno-praktyczne – istotnym uzupełnieniem niezbędnej wiedzy teoretycznej jest praktyka, dlatego przeprowadzana jest w trakcie wykładów lub zaraz po danym bloku tematycznym, z podziałem na 3 stanowiska po 4 osoby każde.
  • podczas szkolenia zapewniamy całą gamę wyrobów medycznych niezbędnych do nauki wybranych procedur.

 

Częstotliwość organizacji:

– cztery razy do roku

 

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie poświadczające uczestnictwo w kursie

 

Nasi klienci