Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Anestezjologia małych zwierząt dla techników weterynarii step by step ” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Sebastiana Domańskiego

 • Data szkolenia: 14-03-2020
 • Organizator szkolenia: MasterVet
 • Miejsce szkolenia: Łódź

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich techników weterynarii zainteresowanych opanowaniem wiedzy i umiejętności z obszaru anestezjologii małych zwierząt.

 

Uczestnicy szkolenia:

– technicy weterynarii

 

Cel szkolenia:

Nauka anestezjologii małych zwierząt od podstaw w zakresie możliwym do opanowania i swobodnego wykonywania przez technika weterynarii samodzielnie lub w porozumieniu z lekarzem weterynarii.  Szkolenie kładzie nacisk na praktyczną wiedzę a także niezbędną teorię. Ma na celu przygotowanie do prowadzenia i monitorowania znieczulenia. Tylko z nami zdobędziesz kompletną wiedzę o procedurach anestezjologicznych prowadzonych przez technika podczas znieczulania małych zwierząt, podnosząc swoje kwalifikacje staniesz się atrakcyjny dla pracodawców na rynku pracy.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak prawidłowo ,,krok po kroku” wykonać znieczulenie, jakie są rodzaje i schematy  znieczuleń. Dowiesz się także, co jest niezbędne do przeprowadzenia znieczulenia, jak należy monitorować pacjenta i jak reagować w różnych sytuacjach, a także zdobędziesz niezbędną wiedzę o lekach stosowanych w anestezjologii. Uzupełnienie tematu to intubacja  oraz cenna wiedza praktyczna jak coś wymknie się spod kontroli…  Szkolenie jest tak skonstruowane, aby wiedza i umiejętności zdobyte na nim pozwoliły na swobodną współpracę z lekarzem weterynarii.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

 • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób
 • zajęcia teoretyczno-praktyczne – praktyka jest istotnym uzupełnieniem niezbędnej wiedzy teoretycznej, dlatego przeprowadzana jest w trakcie wykładów lub zaraz po danym bloku tematycznym.
 • podczas szkolenia uczestnicy mają dostęp do całej gamy sprzętu wymaganego do anestezjologii łacznie z aparatem do narkozy wziewnej.

 

Częstotliwość organizacji:

– cztery razy do roku

 

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie ukończenia szkolenia

 

Program szkolenia:

Piątek

Przyjazd i zakwaterowanie.

19.00-21.00 Kolacja.

 

Sobota

08.00-09.00 Śniadanie

09.00-13.00 BLOK TEORETYCZNO-PRAKTYCZNY

 •         Rola technika weterynarii w znieczuleniu pacjenta.
 •         Rodzaje znieczuleń:

1.        ogólne inhalacyjne-budowa aparatu, rodzaje układów oddechowych, znieczulenie

2.       TIVA

3.       miejscowe

4.       zewnątrzoponowe, podpajęczynówkowe

 •         Prawidłowe znieczulenie – co się składa na dobre znieczulenie:

1.       premedykcja

2.       indukcja

3.       kondukcja

4.       wybudzanie

 •          Dostępy naczyniowe- obwodowe, centralne.
 •          Wszystko na temat intubacji – intubacja, trudna intubacja, sytuacje awaryjne, maski krtaniowe.

13.00-14.00 Przerwa obiadowa

14.00 18.00 BLOK TEORETYCZNO-PRAKTYCZNY

 •          Prowadzenie znieczulenia- od zaśnięcia do wybudzenia.
 •          Monitoring w znieczuleniu- kapnografia, pulsoksymetria, ciśnienie, płynoterapia, EKG w znieczuleniu.
 •          Prowadzenie oddechu wymuszonego-wentylacja mechaniczna (respiratory), wentylacja dodatnim ciśnieniem.
 •         Leki i schematy znieczuleń do poszczególnych zabiegów.
 •         Wszystko co może pójść nie tak…

18.00-18.15 Zakończenie szkolenia- rozdanie zaświadczeń

 

Oferta cenowa

1. Rejestracja z zakwaterowaniem – koszt szkolenia 1.300zł brutto/os.

 • zakwaterowanie w pok. 1-os. jeden nocleg od piątku do soboty, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad), przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie ukończenia szkolenia.

2. Rejestracja „zaproś kolegę” dotycząca przyjazdu 2 osób z jednego Ośrodka lub znajomych – koszt szkolenia 2.400zł brutto/2os.

 • zakwaterowanie w pok. 2-os. jeden nocleg od piątku do soboty, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad), przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie ukończenia szkolenia.

3. Rejestracja bez zakwaterowania – koszt szkolenia 1.000zł brutto/os.

 • całe szkolenie – teoria i praktyka, obiad, przerwy kawowe, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie ukończenia szkolenia.

4. Pobyt osoby towarzyszącej – koszt 200zł brutto/os.

 • zakwaterowanie w pok. 2-os. (z uczestnikiem szkolenia) jeden nocleg od piątku do soboty, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad), dostęp do przerw kawowych.

W przypadku specjalnych życzeń np. dieta wegetariańska, uprzejmie prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym. 

Koszt szkolenia można podzielić na raty – po dokonaniu rejestracji wymagana jest w przeciągu tygodnia, wpłata opłaty rejestracyjnej (informacja w potwierdzeniu), która zagwarantuje rezerwację miejsca na szkoleniu, pozostałą część kwoty można wpłacać w całości lub ratach na 14 dni przed terminem szkolenia

Nasi klienci