Badanie, diagnostyka i leczenie narządu wzroku zwierząt egzotycznych

  • Data szkolenia: 11-11-2017 - 12-11-2017
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Kraków / Modlniczka

„Badanie, diagnostyka i leczenie narządu wzroku zwierząt egzotycznych” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Elwiry Buczek

Termin: 11-12.11.2017 r.

Miejsce: Kraków/Modlniczka, Centrum Hotelowo-Konferencyjne WITEK

Ilość uczestników: max. 12

Koszt: 1.600 zł/1.200 zł/os. lub 2.800 zł/2 os.

Prowadzący: lek. wet. Elwira Buczek

Program dostępny na: www.mastervet.pl

Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich zainteresowanych wykonywaniem badań okulistycznych u zwierząt egzotycznych lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku, którzy rozpoczynają naukę od podstaw, jak i wykonujących samodzielnie badania okulistyczne, ale mających w związku z tym wiele rozterek i wątpliwości zarówno merytorycznych, jak i praktycznych.

 

Cel szkolenia:

Nauka techniki badania okulistycznego małych zwierząt egzotycznych krok po kroku (biomikroskopia, fluoroesceina i inne barwniki diagnostyczne, oftalmoskopia pośrednia i bezpośrednia, test łzowy Schirmera, tonometria). Zapoznanie z wymaganą gamą sprzętu okulistycznego. Nauka sporządzania właściwy opisów badań. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak prawidłowo wykonać badanie okulistyczne zwierząt egzotycznych w zależności od gatunku i jaki zakresu sprzętu okulistycznego jest do tego celu niezbędny. Jak wykonać opis badania, co powinien zawierać.

Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na samodzielne wykonywanie badań okulistycznych zarówno w gabinecie o profilu okulistycznym, jak i gabinecie ogólnej diagnostyki.

 

Nasi klienci