Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Badanie, diagnostyka i leczenie narządu wzroku zwierząt egzotycznych

  • Data szkolenia: 10-06-2017 - 11-06-2017
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Kraków / Modlniczka

Termin: 10-11.06.2017 r.

Miejsce: Kraków/Modlniczka, Centrum Hotelowo-Konferencyjne WITEK
Ilość uczestników: max. 12
Koszt: 2000 zł/1700 zł/os. lub 3400 zł/2 os.
Prowadzący: lek. wet. Elwira Buczek

Program dostępny na: www.mastervet.pl 

Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich zainteresowanych wykonywaniem badań okulistycznych u zwierząt egzotycznych lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku, którzy rozpoczynają naukę od podstaw, jak i wykonujących samodzielnie badania okulistyczne, ale mających w związku z tym wiele rozterek i wątpliwości zarówno merytorycznych, jak i praktycznych.

Cel szkolenia:

Nauka techniki badania okulistycznego małych zwierząt egzotycznych krok po kroku (biomikroskopia, fluoroesceina i inne barwniki diagnostyczne, oftalmoskopia pośrednia i bezpośrednia, test łzowy Schirmera, tonometria). Zapoznanie z wymaganą gamą sprzętu okulistycznego. Nauka sporządzania właściwy opisów badań. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak prawidłowo wykonać badanie okulistyczne zwierząt egzotycznych w zależności od gatunku i jaki zakresu sprzętu okulistycznego jest do tego celu niezbędny. Jak wykonać opis badania, co powinien zawierać.
Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na samodzielne wykonywanie badań okulistycznych zarówno w gabinecie o profilu okulistycznym, jak i gabinecie ogólnej diagnostyki.

Jak wygląda nasze szkolenie:

grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób
zajęcia teoretyczne – wykłady – cała grupa
zajęcia praktyczne – grupa 12 osobowa podzielona zostaje na 4 grupy 3 osobowe. Każda grupa pod okiem Trenera wykonuje badanie pacjentów, wskazane jest aby każdy uczestnik zbadał każdego pacjenta. Nauka jest przeprowadzana głównie na pacjentach zdrowych losowo dobranych, tak aby jak najbardziej przybliżyć codzienną pracę.
stanowiska do badań wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt okulistyczny, jaki wskazane byłoby aby znajdował się w gabinecie ukierunkowanym na badania okulistyczne.

 

Nasi klienci