Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Badanie narządu wzroku u małych zwierząt od podstaw – stopień I

  • Data szkolenia: 02-12-2017
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Skępe

„Badanie narządu wzroku u małych zwierząt od podstaw – stopień I” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Jacka Garncarza ESE ECVO

Termin: 02.12.2017 r.

Miejsce: Skępe k. Lipna, Hotel KAMA Kowalski

Ilość uczestników: max. 12

Koszt: 1.100 zł/900 zł/os. lub 1.700 zł/2 os.

Prowadzący: lek. wet. Jacek Garncarz ESE ECVO

Program dostępny na: www.mastervet.pl

Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl

 

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich zainteresowanych wykonywaniem badań okulistycznych lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku, którzy rozpoczynają naukę od podstaw, jak i wykonujących samodzielnie badania okulistyczne, ale mających w związku z tym wiele rozterek i wątpliwości zarówno merytorycznych, jak i praktycznych.

Cel szkolenia:

Nauka techniki badania okulistycznego małych zwierząt krok po kroku (biomikroskopia, fluoroesceina i inne barwniki diagnostyczne, oftalmoskopia pośrednia i bezpośrednia, test łzowy Schimera, tonometria, gonioskopia). Zapoznanie z wymaganą gamą sprzętu okulistycznego. Nauka sporządzania właściwy opisów badań. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak wykonać diagnostykę okulistyczną obejmującą: rozpoznawanie uszkodzeń rogówki; ocena drożności systemu łzowego; rozpoznawania nieprawidłowości w obrębie przedniego odcinka gałki ocznej tj. powiek, spojówki, rogówki, przedniej komory oka, tęczówki oraz przedniej części ciała szklistego, a dzięki dodatkowemu zastosowaniu specjalnej soczewki także tylnej części oka tj. ciała szklistego i siatkówki; ocenę stanu siatkówki, błony naczyniowej oraz tarczy nerwu wzrokowego; ocenę ciśnienia wewnątrzgałkowego; wizualizacji i oceny kąta tęczówkowo – rogówkowego przez który odpływa ciecz wodnista z przedniej komory oka dzięki użyciu specjalnej soczewki. Zapoznasz się z gamą sprzętu okulistycznego jest do tego celu niezbędny. Jak wykonać opis badania, co powinien zawierać.
Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na samodzielne wykonywanie badań okulistycznych zarówno w gabinecie o profilu okulistycznym, jak i gabinecie ogólnej diagnostyki małych zwierząt.

Nasi klienci