Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Badanie Ultrasonograficzne Oka i Przestrzeni Zagałkowej z uwzględnieniem Naczyń Krwionośnych

  • Data szkolenia: 14-11-2020 - 15-11-2020
  • Organizator szkolenia: Klinika Weterynaryjna Redline
  • Kategorie szkolenia: Okulistyka, USG
  • Miejsce szkolenia: Łazy

Pora wyczerpać temat z Ultrasonografii Oka ! Zapraszamy na szkolenie pt. „Badanie Ultrasonograficzne Oka i Przestrzeni Zagałkowej z uwzględnieniem Naczyń Krwionośnych”. Szkolenie skierowane jest do osób chcących rozszerzyć swą wiedzę z zakresu ultrasonografii oraz zainteresowanych tematyką okulistyczną. Obejmuje 16 godzin warsztatowych, materiały szkoleniowe oraz posiłki. Uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Maksymalna liczba uczestników to 10 osób. Pracować będziemy na aparatach klasy premium firmy Mindray i Samsung dostarczanych przez firmę Vetmedical. Jak zawsze zadbamy o Państwa komfort, tak by każdy mógł przyswoić całość przekazywanej wiedzy.

Prowadzący:

DR N. WET. PIOTR DĘBIAK

Nasi klienci