Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Dermatologia psów i kotów od podstaw – stopień I” pod kierownictwem naukowy lek. wet. Katarzyny Oczkowskiej

 • Data szkolenia: 08-06-2019 - 09-06-2019
 • Organizator szkolenia: MasterVet
 • Miejsce szkolenia: Łódź

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich praktykujących lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku zainteresowanych zdobywaniem i poszerzaniem wiedzy z dermatologii małych zwierząt: kotów i psów.  To szkolenie otwierające cały cykl szkoleń z dermatologii, który nazwaliśmy „Dermatologia da się lubić”, tak skonstruowane, aby było doskonałą przede wszystkim praktyczną podstawą do zgłębiania dalszego tematu dermatologii.

 

Na cykl szkoleń „Dermatologia da się lubić” będą składały się szkolenia:

 

1. Dermatologia psów i kotów od podstaw – stopień I”

2.  „Cytologia krok po kroku –  jako podstawowe badanie dodatkowe w dermatologii – st. II”

3. „Alergia atopowa i pokarmowa od A do Z – st. III”

4. „Dermatologia kotów”

 

Cel szkolenia:

Dostarczenie zwięzłych, konkretnych i przede wszystkim praktycznych informacji dotyczących chorób skóry występujących u małych zwierząt. To nowoczesne ujęcie zagadnień, oparte na konkretnych przypadkach chorobowych, pomagające w dostosowaniu teorii do codziennej praktyki klinicznej. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera, specjalizującego się w dermatologii małych zwierząt.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak rozpoznawać choroby skóry występujące u psów i kotów, jak powinien wyglądać prawidłowy wywiad i na ile pytań jesteśmy w stanie odpowiedzieć, zadając właściwe pytania. Poznasz wachlarz dodatkowych badań i ich znaczenie. Wiedza i umiejętności zdobyte na tym szkoleniu będą solidna podstawą do dalszego zgłębiania wiedzy z tego zakresu oraz z pewnością zaprocentują  w codziennej praktyce.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

 • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób,
 • zajęcia teoretyczne wzbogacone zdjęciami i przypadkami własnymi – teoria jako solidna podstawa do dalszej nauki dermatologii,
 • sesja interaktywna – jak powinna prawidłowo wyglądać wizyta pacjenta dermatologicznego – wybrane choroby skóry w oparciu o przypadki kliniczne.

 

TERMIN:

08 – 09.06.2019r. – Łódź – REKRUTACJA OTWARTA

 

Program:

 

Piątek

 

Przyjazd i zakwaterowanie.

Kolacja

 

Sobota

 

Śniadanie

 

BLOK WYKŁADÓW:

 

Rozpoznawanie chorób skóry u psów i kotów:

 •  budowa oraz funkcje skóry ważne od strony klinicznej
 •  wywiad jako potężne narzędzie w stawianiu prawidłowego rozpoznania
 •  pacjent dermatologiczny czy internistyczny?

 

Przerwa obiadowa

 

BLOK WYKŁADÓW:

 

 • Rodzaje badań dodatkowych stosowanych w dermatologii i ich znaczenie praktyczne w dążeniu do postawienia rozpoznania.

 

Kolacja

 

Niedziela

 

Śniadanie

 

SESJA INTERAKTYWNA:

 • Wybrane choroby skóry w oparciu o przypadki kliniczne.
 • Pacjent kliniczny.

 

Zakończenie szkolenia – rozdanie zaświadczeń, obiad

 

Oferta cenowa:

1. Rejestracja z zakwaterowaniem – koszt szkolenia 2.000zł brutto/os.

 • zakwaterowanie w pok. 1-os. dwa noclegi od piątku do niedzieli, pełne wyżywienie, przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

 

2. Rejestracja „zaproś kolegę” dotycząca przyjazdu 2 osób z jednego Ośrodka lub znajomych  koszt szkolenia 3.800zł brutto/2os.

 

 • zakwaterowanie w pok. 2-os. (1-os. w przypadku różnych płci) dwa noclegi od piątku do niedzieli, pełne wyżywienie, przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

 

3. Rejestracja bez zakwaterowania  koszt szkolenia 1.600zł brutto/os.

 

 • całe szkolenie – teoria i praktyka, obiad, przerwy kawowe, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

 

4. Pobyt osoby towarzyszącej  koszt 500zł brutto/os.

 

 • zakwaterowanie w pok. 2-os. (z uczestnikiem szkolenia) jeden nocleg od piątku do soboty, pełne wyżywienie, dostęp do przerw kawowych.

 

RABAT 10% liczony od kwoty (wybranej opcji) za szkolenie  dla uczestników naszych szkoleń.

 

W przypadku specjalnych życzeń np. dieta wegetariańska uprzejmie prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym. 

 

Koszt szkolenia można podzielić na raty – po dokonaniu rejestracji wymagana jest w przeciągu tygodnia, wpłata opłaty rejestracyjnej (informacja w potwierdzeniu), która zagwarantuje rezerwację miejsca na szkoleniu, pozostałą część kwoty można wpłacać w całości lub ratach na 14 dni przed terminem szkolenia.

 

Trenerzy:

Lek. wet. Katarzyna Oczkowska ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i w 2006 roku uzyskała tytuł „lekarz weterynarii”. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już w trakcie studiów:

 • Od 1999 do 2006 regularna praktyka weterynaryjna w gabinecie lek. wet. Jacka Banego, Legionowo.
 • Od 2003 do 2005 praktyka weterynaryjna z zakresu kardiologii u boku lek. wet. Rafała Niziołka, Warszawa.
 • 2004 – miesięczny staż w lecznicy dla małych i dużych zwierząt doktora Rudolfa Gross’a w Aachen, w Niemczech.

01 lipca 2006 roku rozpoczęła pracę w pełnym wymiarze godzin w przychodni lek. wet. Jacka Banego w Legionowie, gdzie pracowała do 31 stycznia 2012. W tym samym okresie zainteresowania i cele zawodowe, Pani Doktor zaczęła kierować w stronę dermatologii i endokrynologii weterynaryjnej. W 2008 została członkiem ESVE (European Society of Veterinary Endocrinology), a rok później, w 2009 roku, członkiem ESVD (European Society of Veterinary Dermatology).

Praca lekarza weterynarii to ciągła nauka i podnoszenie swoich kwalifikacji, dlatego oprócz konferencji i sympozjów lek. wet. Katarzyna Oczkowska od 2009 odbywa regularnie zagraniczne kursy specjalistyczne w European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS). Dają one największą wiedzę nie tylko teoretyczną, ale też praktyczną, pozwalają na kontakty z lekarzami na całym świecie i korzystanie z najaktualniejszej wiedzy i badań. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów światowej sławy, co ma bezpośrednie przełożenie na wysoki poziom kursów. Lek. wet. Katarzyna Oczkowska na co dzień pracuje w Specjalistycznym Gabinecie Weterynaryjnym Excellence In Vet w Chotomowie. Zdobywana i uaktualniana wiedza w kraju i za granicą, a przede wszystkim własna praca przekłada się na interaktywne zajęcia, ciekawe wykłady jakie pani doktor prowadzi – np. cykl wykładów w różnych miastach z firmą Pfizer.

Prywatnie miłośniczka zwierząt, jazdy konnej, podróży oraz pasjonatka driftu (technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu oraz nazwa sportu samochodowego).

Nasi klienci