Diagnostyka laboratoryjna od A do Z dla techników weterynarii” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Anny Wasilewko

  • Data szkolenia: 21-03-2020 - 22-03-2020
  • Organizator szkolenia: MasterVet

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich techników weterynarii zainteresowanych opanowaniem wiedzy i umiejętności z obszaru diagnostyki laboratoryjnej, badających lub chcących nauczyć się badać materiał pochodzenia zwierzęcego z podziałem na trzy bloki tematyczne: krew, mocz, kał.

 

Uczestnicy szkolenia:

– technicy weterynarii

 

Cel szkolenia:

Nauka diagnostyki laboratoryjnej od podstaw, która jest istotnym elementem współgrającym z codzienną pracą gabinetów weterynaryjnych. Szkolenie kładzie nacisk na praktyczną wiedzę a także niezbędną teorię. Podczas szkolenia zostaną szczegółowo omówione kolejne kroki postępowania od momentu poboru próbki, przez jej przygotowanie, po ocenę/identyfikację. Dodatkowa wiedza odnośnie organizacji pracy w laboratorium, wyposażenia laboratorium, błędów i mnóstwo praktycznych wskazówek. Tylko z nami zdobędziesz kompletną wiedzę z tego zakresu; podnosząc swoje kwalifikacje staniesz się atrakcyjny dla pracodawców na rynku pracy.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak prawidłowo „krok po kroku” zorganizować pracę laboratorium działającym przy gabinecie weterynaryjnym. Nauczysz się i usystematyzujesz wiedzę z zakresu pobierania, oceny materiałów pochodzenia zwierzęcego z podziałem na trzy bloki tematyczne: krew, mocz, kał. Szkolenie jest tak skonstruowane, aby wiedza i umiejętności zdobyte na nim pozwoliły na samodzielną pracę przy ocenie materiału pochodzenia zwierzęcego.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób,
  • zajęcia teoretyczne w formie wykładów – teoria jako solidna podstawa do dalszej nauki  pracy w laboratorim,
  • zajęcia praktyczne – zespoły 2-osobowe, praca z mikroskopem – nauka pracy z mikroskopem, pobieranie materiału, utrwalanie/przechowywnie/konserwowanie, ocena.

 

Częstotliwość odbywania się:

– dwa razy do roku

 

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w kursie

 

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA – przyjmujemy zapisy na listę rezerwową

Nasi klienci