Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Diagnostyka Obrazowa Naczyń Krwionośnych: USG, Doppler, CT

  • Data szkolenia: 21-11-2020 - 22-11-2020
  • Organizator szkolenia: Klinika Weterynaryjna Redline
  • Kategorie szkolenia: USG
  • Miejsce szkolenia: Łazy

Zapraszamy na nasze autorskie warsztaty w postaci kompendium wiedzy na temat USG naczyń krwionośnych, w tym szerokiej tematyki dopplerowskiej, zespoleń naczyniowych, licznych chorób naczyń psów i kotów. W części praktycznej skupiać się będziemy wyłącznie na naczyniach, ich topografii, patologiach i technice badania dopplerowskiego. Zapraszamy na szkolenie osoby wykonujące badania na poziomie średniozaawansowanym, zaawansowanym. Szkolenie obejmuje aż 19,5 h warsztatów, materiały szkoleniowe oraz posiłki. Uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Maksymalna liczba uczestników to 15 osób, ćwiczenia praktyczne odbywać się będą w małych, 3 osobowych grupach. Pracować będziemy na wysokiej klasy aparatach firmy Mindray. Jak zawsze zadbamy o Państwa komfort, tak by każdy mógł przyswoić całość przekazywanej wiedzy.

Prowadzący:

DR N. WET. WOJCIECH KINDA
DR N. WET. ANNA ŁOJSZCZYK

Nasi klienci