Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Drobne zabiegi chirurgiczne u pacjentów nefrologicznych i urologicznych wymagających intensywnej terapii” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Magdaleny Kraińskiej oraz dr n. wet. Sylwii Lew-Kojrys.

  • Data szkolenia: 30-11-2024 - 01-12-2024
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Kategorie szkolenia: Nefrologia
  • Miejsce szkolenia: Warszawa

Kurs skierowany jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii zainteresowanych dalszym zgłębianiem tematyki nefrologii i urologii małych zwierząt. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób średniozaawansowanych, jak  i zaawansowanych, posiadających solidne podstawy z dziedziny nefrologiczno-urologicznej.

 

UWAGA: Nie ma obowiązku odbycia wcześniejszych szkoleń/warsztatów u nas! Sam decydujesz z jakiego rodzaju szkolenia/warsztatów korzystasz

 

Uczestnicy kursu:

– lekarze weterynarii

 

Cel kursu:

Dostarczenie praktycznej wiedzy i umiejętności związanych z pobieraniem moczu – wszystkie metody, ze szczególnym skoncentrowaniem się na cewnikowaniu. Następnie kompleksowe informacje dotyczące żywienia przez sondy z praktyczną nauką ich zakładania. Choroby prostaty okiem praktyka oraz pełne informacje o biopsji nerki z praktyczną nauką, doskonale uzupełnią nasze szkolenie. Zakres szkolenia został tak przemyślany, aby każdy uczestnik mógł opanować w tak krótkim czasie jego zakres.  Jak przy każdym szkoleniu, z pewnością tym razem również, będzie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszych trenerów, specjalizujących się w nefrologii i urologii.  Integralna częścią, składającą się na szkolenie jest program – zakładka program i literatura.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym kursie:

To szkolenie to kontynuacja zgłębiania wiedzy i umiejętności z dziedziny nefrologii i urologii, przekazana w sposób przystępny i maksymalnie praktycznych przez nasze specjalistki – praktykujących lekarzy z doświadczeniem. Na kursie zostaną omówione, w zasadzie przypomniane techniki pobierania moczu z ukierunkowaniem i skupieniem się na cewnikowaniu i przekazaniem praktycznej wiedzy z tego obszaru. Następnym etapem kursu będzie zgłębienie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu zakładania i stosowania sond żywieniowych. Na naszym kursie dowiesz się również wszystkiego o chorobach prostaty oraz biopsji nerki – jak zawsze w teorii i praktyce.  Wiedza i umiejętności zdobyte na tym szkoleniu z pewnością zaprocentują w codziennej praktyce.

 

Jak wygląda nasz kurs:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób,
  • zajęcia teoretyczne wzbogacone zdjęciami, filmikami i przypadkami własnymi – teoria jako wstęp do części praktycznej,
  • zajęcia praktyczne – praktyczna nauka zakładania sond żywieniowych, biopsji nerki, prostaty, w miarę możliwości cewnikowania na przygotowanym nieutrwalonym materiale biologicznym.  Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z rodzajami akcesoriów, narzędzi i sprzętu, jaki jest niezbędny do wykonywania w/w drobnych zabiegów nefrologiczno-urologicznych u pacjentów wymagających intensywnej terapii.
  • wykładowcy/prowadzący to czynni zawodowo lekarze, na co dzień zajmujący się głównie nefrologią i urologią szeroko pojętą, nieustannie dokształcający się w kraju i zagranicą.

 

Zgłoszenie na kurs:

– TYLKO w formie pisemnej wypełniając dostępny na naszej www formularz;

– wypełnij formularz, zapoznaj się i zaakceptuj nasz regulamin i wyślij;

– w odpowiedzi otrzymasz oficjalne potwierdzenie z prośbą o dokonanie opłaty rejestracyjnej – formularz + wpłata opłaty rejestracyjnej gwarantuje miejsce na szkoleniu; 

– po wpłacie opłaty rejestracyjnej otrzymasz fakturę (podaj dane) lub paragon (dotyczy osób fizycznych), na każdą następną wpłatę również fakturę lub paragon;

– na tydzień przed terminem kursu szczegółowe informacje niezbędne do przyjazdu;

– podczas kursu lub zaraz po kursie rozliczenie;

– po kursie dodatkowe informacje.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenie z powodu zbyt małej ilości uczestników – szczegóły zawiera REGULAMIN UDZIAŁU W KURSACH.

 

Częstotliwość odbywania się:

– raz do roku

 

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie ukończenia kursu z punktami edukacyjnymi

 

REJESTR Instytucji Szkoleniowych2.14/00304/2021 – szkolenie wpisane na listę szkoleń Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Nasi klienci