Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Echokardiografia psów – stopień I

  • Data szkolenia: 23-05-2015 - 24-05-2015
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Skwierzyna

„Echokardiografia psów – stopień I” pod kierownictwem naukowym dr n. wet. Magdaleny Garncarz

Termin: 23-24.05.2015 r.

Miejsce: Pałac Wiejce, Skwierzyna

Ilość uczestników: max. 12 zajęcia praktyczne w grupach 4 osobowych

Koszt: 2.500/2.000 zł brutto

Prowadzący: dr n. wet. Magdalena Garncarz, lek. wet. Aleksandra Krawczyk, lek. wet. Sebastian Domański

Program dostępny na naszej www.mastervet.pl

Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl

 

Szkolenie skierowane jest do:
Wszystkich lekarzy weterynarii zainteresowanych wykonywaniem badań echokardiograficznych u zwierząt towarzyszących. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, jak również wykonujących samodzielnie badania echokardiograficzne, ale mających w związku z tym wiele rozterek i wątpliwości (merytorycznych, jak i praktycznych).

Cel szkolenia:
Nauka prawidłowej techniki wykonywania badania echokardiograficznego oraz uzyskiwania standardowych projekcji, obrazowania 2D oraz M-mode. Nauka sporządzania właściwy opisów z badań.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:
Jak prawidłowo ,,krok po kroku” wykonać standardowe badanie echokardiograficzne oraz jak je prawidłowo opisać. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na samodzielne wykonywanie badań echokardiograficznych. 

Jak wygląda nasze szkolenie:
– grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób
– zajęcia teoretyczne – wykłady – cała grupa
– zajęcia praktyczne – grupa 12-osobowa podzielona zostaje na 3 grupy 4-osobowe. Każda grupa pod okiem Trenera Usg wykonuje badanie pacjentów, wskazane jest aby każdy uczestnik zbadał każdego pacjenta.
– stanowiska do badań wyposażone są w aparaty ultrasonograficzne renomowanych firm oraz specjalne stoły ułatwiające wykonywanie badań echo.

Nasi klienci