Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

EKG – stopień I. Krok po kroku jak zabrać się za wykonanie, analizę i interpretacje zapisu EKG?

  • Data szkolenia: 05-11-2016
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Olsztyn

EKG – stopień I. Krok po kroku jak zabrać się za wykonanie, analizę i interpretacje zapisu EKG?” pod kierownictwem naukowym: lek. wet. Aleksandry Krawczyk

Termin: 05.11.2016r.

Miejsce: Olsztyn

Ilość uczestników: max. 9 – zajęcia praktyczne 3 grupy

Koszt: 850 zł/700 zł

Prowadzący: lek. wet. Aleksandra Krawczyk

Program dostępny na naszej www.mastervet.pl

Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl

 

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii zainteresowanych wykonywaniem badań elektrokardiograficznych (EKG) u małych zwierząt. Szkolenie kierowane jest przede wszystkim dla osób początkujących, ale skorzystać z niego mogą również osoby wykonujące samodzielnie badania EKG, lub Ci z Państwa którzy nadal mają wiele rozterek i wątpliwości (merytorycznych, jak i praktycznych).

Cel szkolenia:

Nauka prawidłowej techniki wykonywania badania elektrokardiograficznego (EKG), analizy i interpretacji uzyskanego zapisu.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak prawidłowo ,,krok po kroku” wykonać badanie elektrokardiograficzne (EKG) – od właściwego podłączenia, po uzyskanie zapisu, analizę i interpretację. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na samodzielne wykonywanie badań EKG.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 9 osób
  • zajęcia teoretyczne – wykłady – cała grupa
  • zajęcia praktyczne – grupa 9 osobowa podzielona zostaje na 3 grupy 3 osobowe. Każda grupa po obejrzeniu badania pokazowego, samodzielnie wykonuje badanie pacjenta i uzyskuje zapis. Po zbadaniu wszystkich pacjentów następuje analiza uzyskanych zapisów oraz interpretacja. Wskazane jest, aby każdy uczestnik krok po kroku samodzielnie wykonał minimum jedno badanie EKG.
  • stanowiska do badań wyposażone są w aparaty EKG renomowanej firmy, zestaw komputerowy z monitorem, linijkę kardiologiczną.

Nasi klienci