Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

EKG – stopień I

  • Data szkolenia: 11-03-2017
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Warszawa

„EKG – stopień I. Krok po kroku jak zabrać się za wykonanie, analizę i interpretacje zapisu EKG?” pod kierownictwem naukowym: lek. wet. Aleksandry Krawczyk

Termin: 11.03.2017 r.

Miejsce: Poznań

Ilość uczestników: max. 9

Koszt: 900 zł/700 zł/os lub 1500 zł/2 os.

Prowadzący: lek. wet. Aleksandra Krawczyk

Program dostępny na stronie: www.mastervet.pl

Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl

 

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii, techników weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku zainteresowanych wykonywaniem badań  elektrokardiograficznych (EKG) u małych zwierząt. Szkolenie kierowane jest przede wszystkim dla osób początkujących, ale skorzystać z niego mogą również osoby wykonujące samodzielnie badania EKG, lub Ci z Państwa którzy nadal mają wiele rozterek i wątpliwości (merytorycznych, jak i praktycznych).

Cel szkolenia:

Nauka prawidłowej techniki wykonywania badania elektrokardiograficznego (EKG), analizy i interpretacji uzyskanego zapisu. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak prawidłowo ,,krok po kroku” wykonać badanie  elektrokardiograficzne (EKG) – od właściwego podłączenia, po uzyskanie zapisu, analizę i interpretację. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu z pewnością pozwolą na samodzielne wykonywanie badań EKG.

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 9 osób
  • zajęcia teoretyczne – wykłady – cała grupa
  • zajęcia praktyczne – grupa 9 osobowa podzielona zostaje na 3 grupy 3 osobowe. Każda grupa po obejrzeniu badania pokazowego, samodzielnie wykonuje badania pacjentów i uzyskuje zapisy. Po zbadaniu wszystkich pacjentów następuje analiza uzyskanych zapisów oraz interpretacja.  Wskazane jest, aby każdy uczestnik krok po kroku samodzielnie wykonał minimum jedno badanie EKG. Pacjenci do badań EKG dobierani są losowo, celem odzwierciedlenia codziennych warunków pracy.
  • stanowiska do badań wyposażone są w aparaty EKG renomowanej firmy BTL Polska Sp. z o.o., linijkę kardiologiczną, którą dostarcza firma Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o.

 

 

Nasi klienci