Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Kardiologia bez tajemnic dla lekarzy pierwszego kontaktu

  • Data szkolenia: 21-05-2016
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Poznań

„Kardiologia bez tajemnic dla lekarzy pierwszego kontaktu” pod kierownictwem naukowym dr n. wet. Magdaleny Garncarz

Termin: 21.05.2016r.
Miejsce: Poznań
Ilość uczestników: max. 9
Koszt: 950/800zł brutto/os
Prowadzący: dr n. wet. Magdalena Garncarz,
Program dostępny na naszej www.mastervet.pl
Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl
Szkolenie skierowane jest do:
Wszystkich lekarzy weterynarii pierwszego kontaktu zainteresowanych nauką podstaw badania klinicznego i diagnozowania chorób serca u małych zwierząt, niezbędnych w codziennej pracy.

Cel szkolenia:
Nauka różnicowania typowych klinicznych objawów chorób serca na podstawie wywiadu i badania klinicznego oraz umiejętność doboru dodatkowych badań na podstawie zebranych informacji z wachlarza takich badań jak: USG, RTG, pomiar ciśnienia i EKG. Nauka sporządzania właściwego opisu karty pacjenta, w tym badania klinicznego.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:
Jak prawidłowo osłuchiwać i interpretować szmery sercowe oraz jak wykonać prawidłowe badanie kliniczne. Jak sporządzić kartę chorobową pacjenta, jakie badania dodatkowe zlecić i jak ustalić dalsze zalecenia dla pacjenta. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na spokojne diagnozowanie najczęstszych pacjentów kardiologicznych w codziennej pracy.

 

Nasi klienci