I KURS MEDYCYNY BEHAWIORALNEJ PSÓW

  • Data szkolenia: 04-09-2017 - 10-09-2017
  • Organizator szkolenia: Skylos
  • Miejsce szkolenia: Limanowa

Termin: 04.09.2017-10.09.2017 r. (od poniedziałku do niedzieli)

Miejsce: Limanova Hotel Wellness & SPA (www.limanovahotel.pl), ul. Sikorskiego 28, Limanowa (woj. Małopolskie).

Ilość uczestników: 30 kursantów, 100 słuchaczy

Prowadzący: dr n. wet. Jagna Kudła, dr n. wet. Joanna Iracka, dr n. wet. Sybilla Berwid-Wójtowicz

Koszt:

Opłacone w całości do 31.05.2017:

– słuchacze – 2500zł z noclegami, 2100zł bez noclegów

– kursanci – 3000zł z noclegami, 2600zł bez noclegów

Opłacone w całości do 15.08.2017:

– słuchacze – 3000zł z noclegami, 2600zł bez noclegów

– kursanci – 3500zł z noclegami, 3100zł bez noclegów

Opłacone w całości po 15.08.2017:

– słuchacze – 4000zł z noclegami, 3600zł bez noclegów

– kursanci – 4500zł z noclegami, 4100zł bez noclegów

UWAGA: PIERWSZYCH 5 KURSANTÓW, KTÓRZY OPŁACĄ SZKOLENIE W CAŁOŚCI OTRZYMA GRATIS MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z MASAŻU RELAKSACYJNEGO W STREFIE SPA, DO WYKORZYSTANIA PODCZAS POBYTU.

 

>>Rejestracja<<

 

I Kurs medycyny behawioralnej psów z dr n. wet. Jagną Kudłą, dr n. wet. Joanną Iracką oraz dr n. wet. Sybillą Berwid-Wójtowicz. Zdobywanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych połączone z wypoczynkiem w luksusowym hotelu z darmowym dostępem do strefy SPA dla wszystkich gości hotelowych.

O czym?

Podczas kursu zostaną poruszone najważniejsze aspekty medycyny behawioralnej – tj. wpływ chorób na zachowanie, badania medyczne psów z zaburzeniami zachowania, neuroprzekaźniki i hormony – wpływ na zachowanie psa, choroby i zaburzenia psychiczne psów, zaburzenia poznawcze u starych psów, farmakoterapia, żywienie, suplementy, feromony w terapii behawioralnej psów, wpływ kastracji i kastracji chemicznej na zachowanie psów, wpływ awersyjnych metod pracy z psami na ich zachowanie i organizm. Szczegółowy program niżej.

Forma:

W kursie można wziąć udział jako słuchacz (uczestnictwo tylko w wykładach) bądź jako kursant – wykłady + zajęcia praktyczne w grupie maksymalnie 30-osobowej, praca na podstawie interaktywnej prezentacji oraz z psami (wybranymi przez organizatora). Kursanci zakończą kurs egzaminem sprawdzającym zrozumienie przekazywanych informacji (nie będzie konieczności uczenia się na pamięć – uważnie słuchając na zajęciach każdy będzie w stanie zdać).

Dla kogo?

Dla lekarzy weterynarii i wszystkich osób zawodowo pracujących z psami – zoopsychologów, trenerów, behawiorystów, pracowników schronisk, wolontariuszy i innych. Do zrozumienia przerabianego materiału konieczna będzie znajomość podstaw psychologii psów.

Zakwaterowanie i wyżywienie:

Zapewniamy zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem dla wszystkich chętnych uczestników w hotelu Limanova. Dostępne są pokoje jednoosobowe (+400zł), luksusowy apartament dwuosobowy (+700zł) oraz pokoje dwuosobowe. W razie potrzeby możliwe jest zarezerwowanie innego typu pokoju z oferty hotelu – prosimy o wybranie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym, wiąże się to z koniecznością dopłaty. W hotelu nie można nocować z psami, na czas kursu mogą one przebywać pod opieką naszego hotelu dla psów, który jest 300m od Limanova Hotel (ilość miejsc ograniczona).

Zagwarantowane jest 30 miejsc noclegowych, decyduje kolejność wpłat, o dodatkowych wolnych miejscach będziemy informować na bieżąco.

Dostępne opcje żywieniowe dla wegetarian, wegan, alergików – prosimy o wybranie odpowiedniej opcji w formularzu. Śniadania i kolacje w formie bufetu.

Wszyscy goście hotelu Limanova mają bezpłatny dostęp do strefy SPA oraz wstęp do klubu muzycznego Limosfera, parking również jest darmowy.

Dla wszystkich uczestników zapewnione będą przerwy kawowe podczas zajęć.

Więcej informacji (w tym szczegółowy program oraz sylwetki wykładowców) dostępne na stronie organizatora oraz Facebooku.

I KMBdP 2

Nasi klienci