Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Medycyna Ratunkowa psów i kotów dla techników weterynarii

Medycyna ratunkowa psów i kotów
Kurs podstawowy dla techników weterynarii
WARSZAWA, 23.10.2021
Medycyna ratunkowa psów i kotów
Kurs podstawowy dla techników weterynarii
Jedyne w swoim rodzaju warsztaty skoncentrowane na najważniejszych algorytmach postępowania i aspektach pierwszej pomocy.
Warsztaty poprowadzi lek. wet. Zofia Fraś, doświadczony anestezjolog.
Część praktyczna szkolenia będzie odbywała się z udziałem responsywnych fantomów do BLS (Basic Life Support) i ALS (Advanced Life Support) oraz sprzętu niezbędnego do prawidłowego przeprowadzenia akcji reanimacyjnej. Pozwoli to, na utrwalenie wiedzy zdobytej podczas części wykładowej i zdolności psychomotorycznych, niezbędnych do prawidłowego wykonywania czynności ratujących życie.
Program szkolenia
9:00 – 10:30
Przygotowanie lecznicy i personelu
▪️organizacja stanowiska ratunkowego
▪️przygotowanie sprzętu do reanimacji
10:30- 10:40
Przerwa kawowa
10:40 – 12:30
Triage i ocena pacjenta w stanie nagłym
▪️ rozpoznanie NZK (nagłe zatrzymanie krążenia)
▪️ BLS (Basic Life Support)
– masaż klatki piersiowej
– zabezpieczenie dróg oddechowych i wentylacja
▪️ ALS (Advanced Life Support)
– dostęp naczyniowy
– leki – omówienie i organizacja
– terapia płynami
12:30-12:40
Przerwa kawowa
12:40 – 14:00
sesja praktyczna BLS i ALS w praktyce z użyciem fantomów
▪️ praktyczne scenariusze zdarzeń
⭐Uwaga ze względu na warsztatowy charakter kursu liczba osób biorących udział jest ograniczona.⭐
Od 1 stycznia 2020 roku został wprowadzony dodatkowy obowiązkowy element paragonu, w sytuacji gdy na jego podstawie ma zostać wystawiona faktura dla podmiotu który prowadzi działalność gospodarczą. Zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP
nabywcy. Sprzedawca nie ma prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy.
👉Dlatego prosimy o podawanie danych do faktury przed wniesieniem opłaty za kurs. Paragony są wystawiane w dniu wpłynięcia opłaty na konto i później nie ma możliwości wystawienia faktury.👈
Zgłoszenia na kurs prosimy wysyłać na maila 👇
Cena kursu : 390zł
Kontakt do organizatora:
ETOVET
etovet@etovet.pl

Nasi klienci