Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Nauka pracy pod mikroskopem – cięcie i szycie rogówki – chirurgia oka st. IIIa” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Jacka Garncarza

  • Data szkolenia: 27-11-2020
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Łódź

Szkolenie skierowane jest do:

Średniozaawansowanych w chirurgii okulistycznej lekarzy weterynarii. Zaliczenie tych warsztatów jest wymagane i wręcz niezbędne przed odbyciem szkolenia z zaawansowanej chirurgii rogówki (stopień IIIb).

 

Uczestnicy szkolenia:

– lekarze weterynarii

 

Cel szkolenia:

Cięcie i szycie rogówki pod mikroskopem – nauka pracy pod mikroskopem. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszych trenerów, zdobyć konkretne umiejętności, które w znaczący sposób podwyższą kompetencję, pozwolą na rózwój oferty gabinetu lub lepszą pracę.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:Nauczysz się pracy pod mikroskopem – cięcia i  szycia rogówki. Doboru mikroskopów, narzędzi do mikrochirurgii oraz doboru nici chirurgicznych. Szkolenie jest tak skonstruowane, aby zakres tematyki został przećwiczony i utrwalony, co pozwala na wyniesienie ze szkolenia konkretnych umiejętności.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 6 osób
  • szkolenie ma wyłącznie charakter warsztatowy – każdy uczestnik na materiale biologicznym/naturalnym tj. na wypreparowanych gałkach ocznych, przy pomocy mikroskopów i zestawów narzędzi mikrochirurgicznych, samodzielnie pod okiem prowadzących, ćwiczy technikę cięcia i szycia rogówki.
  • stanowiska do badań wyposażone są w mikroskopy, ktore dostarcza firma Seliga Microscopes Sp. z o.o., wysokiej jakości zestawy narzędzi mikrochirurgicznych BRAUN, które dostarcza firma Aesculap Chifa Sp. z o.o., zestaw nici oraz jednorazowy fartuch, rękawiczki.

 

Częstotliwość organizacji:

– raz do roku

 

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie z punktami edukacyjnymi

 

Program:

PIĄTEK

13.00 – 14.00 Przyjazd i obiad

14.00 – 14.15 Rozpoczęcie szkolenia

14.15 – 20.00 Cięcie i szycie rogówki – nauka pracy pod mikroskopem, doboru narzędzi mikrochirurgicznych i nici chirurgicznych.

20.00 – 22.00 Kolacja

 

Oferta cenowa

1. Rejestracja – koszt szkolenia 2.300zł brutto/os.

  • całe szkolenie – praktyka, obiad, przerwy kawowe, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

 

2. Rejestracja „zaproś kolegę” dotycząca przyjazdu 2 osób z jednego Ośrodka lub znajomych koszt szkolenia 4.300zł brutto/2os.

  • całe szkolenie – praktyka, obiad, przerwy kawowe, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

 

RABAT 10%  liczony od kwoty (wybranej opcji) za szkolenie dla uczestników naszych szkoleń.

 

W przypadku specjalnych życzeń (np. dieta wegetariańska) uprzejmie prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym. 

 

Koszt szkolenia można podzielić na raty – po dokonaniu rejestracji wymagana jest w przeciągu tygodnia wpłata opłaty rejestracyjnej (informacja w potwierdzeniu), która zagwarantuje rezerwację miejsca na szkoleniu, pozostałą część kwoty można wpłacać w całości lub ratach na 14 dni przed terminem szkolenia.

Nasi klienci