Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Neurologia kotów od A do Z” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Małgorzaty Mikuły

  • Data szkolenia: 03-06-2023 - 04-06-2023
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Kategorie szkolenia: Neurologia
  • Miejsce szkolenia: Poznań

Kurs skierowany jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii i studentów ostatniego roku studiów medycyny weterynaryjnej chcących rozpocząć swoją przygodę z neurologią skoncentrowaną na kotach, ale także lekarzy klinicystów z wieloletnią praktyką, którzy nie czują się na tym polu pewnie i chcieliby usystematyzować/uzupełnić swoją wiedzę.

 

Uczestnicy kursu:

– lekarze weterynarii

– studenci ostatniego roku medycyny weterynaryjnej

 

Cel kursu:

Podczas szkolenia w rzeczowy, zwięzły i bardzo przystępny sposób przedstawimy wszystko to co dotyczy neurologii kotów – zaczynając od jej fundamentów czyli anatomii i fizjologii układu nerwowego, specyfiki badania kotów, lokalizowania problemów neurologicznych i diagnostykę różnicową poszczególnych zaburzeń neurologicznych. Poznamy dokładnie urazy u kotów wraz z ich charakterystyką. Następnie omówimy wszystkie „kocie stany” i jednostki chorobowe: prychający kot, starzejący się kot, kocia padaczka, chwiejny kot, stopochodny kot, sparaliżowany kot. Dodatkowo poznamy i omówimy choroby wrodzone układu nerwowego najczęściej występujące u kotów, zaburzenia mikcji i defakacji na tle neurolgicznym, zaburzenia neurookulistyczne oraz wpływ chorób zakaźnych i ogólnych na zaburzenia neurologiczne. To jedyne szkolenie tego rodzaju zbierające w całość wiedzę z neurologii kotów. To też wspaniała okazja, aby spotkać się oraz skorzystać z wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszego Trenera.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym kursie:

Jak się zabrać i właściwie przeprowadzić badanie neurologiczne kotów, a następnie postawić diagnozę neuroanatomiczną. Z łatwością rozpoznasz kocie schorzenia neurologiczne nabyte oraz wrodzone wady neurolgiczne. Jakie zlecić badania, aby potwierdzić swoje rozpoznanie i rozpocząć właściwe leczenie. To niezbędne szkolenie dla każdego lekarza pierwszego kontaktu, które z pewnością zaowocuje pewnymi diagnozami i skutecznym leczeniem Twoich pacjentów, a Tobie da poczucie pewności i komfortu codziennej pracy. Dla lekarzy którzy będą chcieli zająć się w szerszym zakresie neurologią, to solidne podstawy.

 

Jak wygląda nasz kurs:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 14 osób
  • zajęcia teoretyczne – wykłady, filmiki, wirtualni pacjenci – cała grupa
  • zajęcia praktyczne – przypadki kliniczne.

 

Zgłoszenie na kurs:

– TYLKO w formie pisemnej wypełniając dostępny na naszej www formularz;

– wypełnij formularz, zapoznaj się i zaakceptuj nasz regulamin i wyślij;

– w odpowiedzi otrzymasz oficjalne potwierdzenie z prośbą o dokonanie opłaty rejestracyjnej – formularz + wpłata opłaty rejestracyjnej gwarantuje miejsce na szkoleniu; 

– po wpłacie opłaty rejestracyjnej otrzymasz fakturę (osoby fizyczne – wpisują swoje dane – w miejscu NIP np. 4 zera, firmy wpisują pełne dane z NIP), na każdą następną wpłatę również;

– na tydzień przed terminem kursu szczegółowe informacje niezbędne do przyjazdu;

– podczas kursu lub zaraz po kursie rozliczenie;

– po kursie dodatkowe informacje.

 

Częstotliwość odbywania się:

– raz na dwa lata

 

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie z punktami edukacyjnymi

 

REJESTR Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00304/2021 – szkolenie wpisane na listę szkoleń Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Nasi klienci