Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Neurologia psów i kotów – od objawu do rozpoznania” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Małgorzaty Mikuły NOWOŚĆ

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii i studentów ostatniego roku studiów medycyny weterynaryjnej chcących rozpocząć swoją przygodę z neurologią, ale także lekarzy klinicystów z wieloletnią praktyką, którzy nie czują się na tym polu pewnie i chcieliby usystematyzować swoją wiedzę.

 

Uczestnicy szkolenia:

– lekarze weterynarii

– studenci ostatniego roku medycyny weterynaryjnej

 

Cel szkolenia:

Podczas szkolenia w rzeczowy, zwięzły i bardzo przystępny sposób przedstawimy podstawy neurologii – zaczynając od jej fundamentów czyli anatomii i fizjologii układu nerwowego. Poznanie i zrozumienie działania układu nerwowego będzie kluczowe w dalszej nauce neurologii. Zaprezentujemy jak odpowiednio przeprowadzić wywiad kliniczny, tak aby nie umknęło naszej uwadze to co jest naprawdę istotne i przedstawimy jak powinno wyglądać badanie neurologiczne. Podczas szkolenia rozprawimy się z pacjentem neurologicznym – zaczynając od wywiadu, przez badanie neurologiczne, poprzez dobór właściwych badań dodatkowych, postawienia diagnozy i skuteczne leczenie. To wspaniała okazja aby się spotkać oraz skorzystać z wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszego Trenera.

 

Co powinieneś wiedzieć po tym szkoleniu:

Jak właściwie przeprowadzić badanie neurologiczne i postawić diagnozę neuroanatomiczną. Jakie zlecić badania, aby potwierdzić swoje rozpoznanie i rozpocząć właściwe leczenie. To niezbędne szkolenie dla każdego lekarza pierwszego kontaktu, które z pewnością zaowocuje pewnymi diagnozami i skutecznym leczeniem Twoich pacjentów, a Tobie da poczucie pewności i komfortu codziennej pracy. Dla lekarzy którzy będą chcieli zająć się w szerszym zakresie neurologią, to solidne podstawy.

 

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób
  • zajęcia teoretyczne – wykłady – cała grupa
  • zajęcia praktyczne – grupa 12-osobowa w podziale na podgrupy wykonuje badanie pacjentów.

 

Częstotliwość organizacji:

– raz do roku

 

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie z punktami edukacyjnymi

 

Program

Piątek

Przyjazd i zakwaterowanie.

19.00-22.00 Kolacja

 

Sobota

08.00-09.00 Śniadanie

09.00-13.00 BLOK WYKŁADOWY

1. Od neuronu po skomplikowany komputer zarządzający organizmem – anatomia układu nerwowego.

2. Jak to wszystko działa ? – fizjologia układu nerwowego.

3. Potwierdź istnienie objawu neurologicznego – czyli badanie neurologiczne w teorii.

13.00-14.00 Przerwa obiadowa.

14.00-18.00 BLOK WYKŁADOWO-PRAKTYCZNY

1. Zlokalizuj uszkodzenie –  postaw diagnozę neuroanatomiczną.

2. Badanie neurologiczne – przeprowadzanie badania na żywych zwierzętach.

3. Diagnostyka różnicowa w neurologii.

19.00 – 20.00 Kolacja

 

Niedziela

08.00-09.00 Śniadanie

09.00-13.00 BLOK WYKŁADOWY

1. Diagnostyka obrazowa w neurologii.

2. Napady padaczkowe.

3. Drżenia.

13.00-14.00 Przerwa obiadowa

14.00-17.00 BLOK WYKŁADOWY

1. Niezborność.

2. Zespół przedsionkowy.

3. Neuropatie i miopatie czaszkowe.

17.00-17.30 Zakończenie szkolenia – rozdanie zaświadczeń.

 

Oferta cenowa

1. Rejestracja z zakwaterowaniem – koszt szkolenia 2.500zł brutto/os.

  • zakwaterowanie w pok. 1-os. dwa noclegi od piątku do niedzieli, pełne wyżywienie (kolacje, śniadania, obiady), przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.
2. Rejestracja „zaproś kolegę” dotycząca przyjazdu 2 osób z jednego Ośrodka lub znajomych  koszt szkolenia 4.700zł brutto/2os.
  • zakwaterowanie w pok. 2-os. dwa noclegi od piątku do niedzieli, pełne wyżywienie (kolacje, śniadania, obiady), przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.
3. Rejestracja bez zakwaterowania  koszt szkolenia 2.100zł brutto/os.
  • całe szkolenie – teoria i praktyka, obiad, przerwy kawowe, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.
4. Pobyt osoby towarzyszącej  koszt 500zł brutto/os.
  • zakwaterowanie w pok. 2-os. (z uczestnikiem szkolenia) dwa noclegi od piątku do niedzieli, pełne wyżywienie (kolacje, śniadania, obiady), dostęp do przerw kawowych.
RABAT 10% liczony od kwoty (wybranej opcji) za szkolenie  dla uczestników naszych szkoleń.
W przypadku specjalnych życzeń np. dieta wegetariańska, uprzejmie prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym. 

Koszt szkolenia można podzielić na raty – po dokonaniu rejestracji wymagana jest w przeciągu tygodnia, wpłata opłaty rejestracyjnej (informacja w potwierdzeniu), która zagwarantuje rezerwację miejsca na szkoleniu, pozostałą część kwoty można wpłacać w całości lub ratach na 14 dni przed terminem szkolenia.

Nasi klienci