„Diagnostyka oraz podstawowe schorzenia narządu wzroku koni – stopień I” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Marty Warzechy
- Data szkolenia: 14-09-2019 - 15-09-2019
- Organizator szkolenia: MasterVet
- Miejsce szkolenia: Michałowice k. Krakowa
Szkolenie skierowane jest do:
Wszystkich zainteresowanych wykonywaniem badań okulistycznych narządu wzroku koni, lekarzy weterynarii oraz studentów ostatniego roku, chcących specjalizować się w tego rodzaju badaniach jak i wykonujących badania dodatkowo w swojej codziennej pracy. Szkolenie gwarantuje naukę od podstaw, jak i daje możliwość uzupełnienia wiedzy osobom samodzielnie wykonującym badania okulistyczne, ale mających w związku z tym wiele rozterek i wątpliwości zarówno merytorycznych, jak i praktycznych.
Cel szkolenia:
Nauka techniki badania okulistycznego oczu koni krok po kroku oraz identyfikacja podstawowych chorób oczu. Zapoznanie z wymaganą gamą sprzętu okulistycznego. Nauka sporządzania właściwy opisów badań. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.
Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:
Jak prawidłowo wykonać badanie okulistyczne i jaki zakresu sprzętu okulistycznego jest do tego celu niezbędny. Poznasz diagnostykę podstawowych chorób oczu koni. To szkolenie skoncentrowane na części praktycznej, której uzupełnieniem jest wiedza teoretyczna.
Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na samodzielne wykonywanie badań okulistycznych zarówno w gabinecie o profilu okulistycznym, jak i w ogólnej praktyce hipiatrycznej.
Jak wygląda nasze szkolenie:
– grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób,
– zajęcia teoretyczne – wykłady – cała grupa,
– zajęcia praktyczne – grupa 12 osobowa podzielona zostaje na podgrupy. W pierwszy dzień szkolenia każda grupa po badaniu pokazowym i zapoznaniu ze sprzętem, pod okiem Trenera wykonuje badanie pacjentów, wskazane jest aby każdy uczestnik zbadał każdego pacjenta. Nauka jest przeprowadzana głównie na pacjentach zdrowych. Drugi dzień to samodzielna praca – wykonywanie pełnego badania okulistycznego wraz z opisem,
– stanowiska do badań wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt okulistyczny,
– dostęp do pacjentów nieograniczony – szkolenie odbywa się na bazie stadniny koni, nie stosujemy premedykacji.
TERMIN:
14-15.09.2019r. – Michałowice k. Krakowa – REKRUTACJA OTWARTA
Program:
Piątek
Przyjazd i zakwaterowanie.
Kolacja
Sobota
Śniadanie
Blok wykładów:
- podstawy badania okulistycznego,
- podstawy diagnostyki chorób oczu koni.
Przerwa obiadowa
Blok zajęć praktycznych:
- prezentacja sprzętu okulistycznego i nauka obsługi
- pokazowe badanie okulistyczne
- nauka wykonywania badania okulistycznego konia krok po kroku
Kolacja
Niedziela
Śniadanie
Blok wykładów:
- diagnostyka najczęściej występujących chorób narządu wzroku.
Blok zajęć praktycznych.
Zakończenie szkolenia – rozdanie zaświadczeń, obiad.
Oferta cenowa:
1. Rejestracja z zakwaterowaniem – koszt szkolenia 2.200zł brutto/os.
- zakwaterowanie w pok. 1-os. dwa noclegi od piątku do niedzieli, pełne wyżywienie, przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.
2. Rejestracja „zaproś kolegę” dotycząca przyjazdu 2 osób z jednego Ośrodka lub znajomych – koszt szkolenia 4.000zł brutto/2os.
- zakwaterowanie w pok. 2-os. (1-os. w przypadku różnych płci) dwa noclegi od piątku do niedzieli, pełne wyżywienie, przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.
3. Rejestracja bez zakwaterowania – koszt szkolenia 1.900zł brutto/os.
- całe szkolenie – teoria i praktyka, obiad, przerwy kawowe, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.
4. Pobyt osoby towarzyszącej – koszt 500zł brutto/os.
- zakwaterowanie w pok. 2-os. (z uczestnikiem szkolenia) dwa noclegi od piątku do niedzieli, pełne wyżywienie, dostęp do przerw kawowych.
RABAT 10% liczony od kwoty (wybranej opcji) za szkolenie – dla uczestników naszych szkoleń.
W przypadku specjalnych życzeń np. dieta wegetariańska, uprzejmie prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym.
Koszt szkolenia można podzielić na raty – po dokonaniu rejestracji wymagana jest w przeciągu tygodnia, wpłata opłaty rejestracyjnej (informacja w potwierdzeniu), która zagwarantuje rezerwację miejsca na szkoleniu, pozostałą część kwoty można wpłacać w całości lub ratach na 14 dni przed terminem szkolenia.
Trenerzy:
Lek. wet. Marta Warzecha absolwentka Warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW z 2003r . Specjalista z dziedziny okulistyki weterynaryjnej psów i kotów oraz koni.
Z Okulistyczną Przychodnią Weterynaryjną Pana Doktora Jacka Garncarza związana od 2001 roku. W lecznicy zajmuje się diagnostyką chorób narządu wzroku, terapią i zabiegami chirurgicznymi.
Autorka wielu artykułów z zakresu okulistyki weterynaryjnej oraz wykładowca na konferencjach weterynaryjnych. Uczestnik międzynarodowych sympozjów weterynaryjnych.
Od 2009 roku członek zarządu i organizator okulistycznych konferencji ESVO (European Society of Veterinary Ophthalmology) – Europejskiego Stowarzyszenia Okulistów Weterynaryjnych. W zespole wykładowców MasterVet od wiosny 2017 roku.
Prywatnie miłośniczka koni.