Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Onkologia małych zwierząt od podstaw

  • Data szkolenia: 21-11-2020 - 22-11-2020
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Łódź

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku zainteresowanych tematyką onkologii małych zwierząt. Przeznaczone jest dla osób, które zajmują się lub będą zajmowały diagnostyką małych zwierząt; wiedza z tego zakresu może okazać się bardzo pomocna w wielu przypadkach, a onkologia kwestią bliskiej przyszłości otwierającą nowe możliwości każdemu z Państwa. Szkolenie to podstawowe informacje wprowadzające w temat onkologii.

 

Uczestnicy szkolenia:

– lekarze weterynarii

– studenci ostatniego roku medycyny weterynaryjnej

 

Cel szkolenia:

Nauka od podstaw patogenezy nowotworów, diagnostyka nowotworów, rozpoznawania i klasyfikowania oraz dalszego postępowania – wszystko od strony praktycznej z omówieniem podstawowych/najczęściej spotykanych guzów – cytologia, schematy leczenia z analizą przypadków.  Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera, wynikającego z pracy zagranicą oraz faktu, że oprócz medycyny weterynaryjnej Pani Doktor ukończyła studnia magisterskie z zakresu onkologii ludzkiej.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak powstają nowotwory i jak je klasyfikować, postępowania z pacjentem onkologicznym – znaczenie badania klinicznego oraz diagnostyka nowotworów, jakie stosować metody leczenie nowotworów – podstawowe i najczęściej spotykane guzy. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na zachowanie czujności w rozpoznawaniu nowotworów oraz w nieoceniony sposób wzbogacą wiedzę niezbędną, a wręcz pożądaną w każdym gabinecie weterynaryjnym.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 16 osób
  • zajęcia teoretyczne – ciekawe wykłady, wzbogacone zdjęciami i przypadkami własnymi – teoria jako solidna podstawa do dalszej nauki onkologii
  • zajecia praktyczne – znaliza przypadków
  • szkolenie to niezbędna wiedza i wstęp do dalszej nauki onkologii.

 

Częstotliwość organizacji:

– raz na dwa lata

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie ukończenia kursu z punktami edukacyjnymi

Prowadzący:

Lek. wet. Aleksandra Marcinowska

Nasi klienci