Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Podstawowe zabiegi chirurgiczne na rogówce, trzeciej powiece i gałce ocznej – chirurgia oka – stopień II pod kierownictwem naukowym lek. wet. Jacka Garncarza ESE ECVO

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii zainteresowanych dalszym zgłębianiem tematu okulistyki małych zwierząt, w szczególności chcących dalej specjalizować się i doskonalić w chirurgii okulistycznej. Chcących poznać wybrane, bardziej zaawansowane  techniki operacyjne stosowane w przypadku operacyjnego leczenia oczu małych zwierząt oraz rozwiać wątpliwości  merytoryczne, ale przede wszystkim praktyczne. Podczas 8 godzinnych warsztatów z pewnością będzie można rozwiać wszelkie wątpliwości  merytoryczne, ale przede wszystkim nabyc konkretne umiejętności praktyczne. Z nami zdobędziesz nowe umiejętności i poszerzysz swoje spektrum usług w gabinecie.

UWAGA: Nie ma obowiązku odbycia wcześniejszych szkoleń/warsztatów u nas! Sam decydujesz z jakiego rodzaju szkolenia/warsztatów korzystasz

 

Uczestnicy szkolenia:

– lekarze weterynarii

 

Cel szkolenia:

Poznanie i praktyczna nauka podstawowych zabiegów chirurgicznych na rogówce, trzeciej powiece i gałce ocznej stosowanych w okulistyce weterynaryjnej, których zastosowanie uzależnione jest od rodzaju schorzenia.  Otrzymanie praktycznych wskazówek oraz wytycznych dzięki bezpośredniemu kontaktowi z prowadzącymi szkolenie. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszych trenerów.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Poznasz i nauczysz się wybranych zabiegów chirurgicznych na rogówce, trzeciej powiece i gałce ocznej  wykorzystywanych w okulistyce weterynaryjnej. Dzięki praktycznym umiejętnościom zdobytym podczas szkolenia poszerzysz ofertę swojego gabinetu i zdobędziesz cenne umiejętności. Szkolenie jest tak skonstruowane aby zakres tematyki został przećwiczony i utrwalony, co pozwala na „wyniesienie” ze szkolenia konkretnych umiejętności.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób
  • szkolenie ma wyłącznie charakter zajęć praktycznych –  każdy uczestnik na materiale biologicznym/naturalnym, przy pomocy zestawów chirurgicznych, samodzielnie pod okiem prowadzących, ćwiczy zabiegi chirurgiczne na rogówce, trzeciej powiece oraz gałce ocznej.
  • stanowiska do badań (12 samodzielnych stanowisk) wyposażone są w wysokiej jakości zestawy narzędzi chirurgicznych BRAUN, nici oraz jednorazowy fartuch, rękawiczki.

 

Częstotliwość organizacji:

– raz do roku

 

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie z punktami edukacyjnym

 

Program 

Piątek

Przyjazd i zakwaterowanie.

19.00-21.00 Kolacja

Sobota

08.00-09.00 Śniadanie

09.00-13.00 Blok warsztatów:

1.  Opracowanie powierzchownych wrzodów rogówki:

a) keratektomia

b) keratotomia

2. Osłonięcie oka 3 powieką.

3. Tarsoraphia.

4. Operacja wypadnięcia gruczołu trzeciej powieki (technika kieszeniowa).

13.00-14.00 Przerwa obiadowa

14.00-18.00 Blok warsztatów:

1. Operacyjne leczenie skrętu trzeciej powieki.

2. Repozycja wypadniętej gałki ocznej.

3. Enukleacja.

18.00-18.15 Zakończenie szkolenia – rozdanie zaświadczeń.

 

Oferta cenowa 

1. Rejestracja z zakwaterowaniem – koszt szkolenia 2.800zł brutto/os.

  • zakwaterowanie w pok. 1-os. jeden nocleg z piątku na sobotę, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad), przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

2. Rejestracja „zaproś kolegę” dotycząca przyjazdu 2 osób z jednego Ośrodka lub znajomych – koszt szkolenia 5.200zł brutto/2os.

  • zakwaterowanie w pok. 2-os. jeden nocleg z piątku na sobotę, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad), przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

3. Rejestracja bez zakwaterowania – koszt szkolenia 2.600zł brutto/os.

  • całe szkolenie – teoria i praktyka, obiad, przerwy kawowe, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

4. Pobyt osoby towarzyszącej – koszt 200zł brutto/os.

  • zakwaterowanie w pok. 2-os. (z uczestnikiem szkolenia) jeden nocleg z piątku na sobotę, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad), dostęp do przerw kawowych.

 

RABAT 10%  liczony od kwoty (wybranej opcji) za szkolenie – dla uczestników naszych szkoleń.

W przypadku specjalnych życzeń np. dieta wegetariańska, uprzejmie prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym. 

Koszt szkolenia można podzielić na raty – po dokonaniu rejestracji wymagana jest w przeciągu tygodnia, wpłata opłaty rejestracyjnej (informacja w potwierdzeniu), która zagwarantuje rezerwację miejsca na szkoleniu, pozostałą część kwoty można wpłacać w całości lub ratach na 14 dni przed terminem szkolenia.

Nasi klienci