Techniki operacyjne narządu wzroku – chirurgia oka – stopień I

  • Data szkolenia: 18-11-2017
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Rzeszów

„Techniki operacyjne narządu wzroku – chirurgia oka – stopień I” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Jacka Garncarza ESE ECVO

Termin: 18.11.2017 r.

Miejsce: Rzeszów, Hotel ZIMOWIT

Ilość uczestników: max. 12

Koszt: 2.600 zł/2.400 zł/os lub 4.800 zł/2 os.

Prowadzący: lek. wet. Jacek Garncarz ESE ECVO

Program dostępny na: www.mastervet.pl

Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl

 

Szkolenie skierowane jest do:
Wszystkich lekarzy weterynarii zainteresowanych dalszym zgłębianiem tematu okulistyki małych zwierząt, w szczególności chcących specjalizować się i doskonalić w chirurgii okulistycznej. Chcących poznać wybrane techniki operacyjne stosowane w przypadku operacyjnego leczenia oczu małych zwierząt, nauczyć się iniekcji oraz rozwiać swoje wątpliwości zarówno merytoryczne, jak i praktyczne.

Cel szkolenia:
Poznanie i praktyczna nauka wybranych technik chirurgicznych stosowanych w okulistyce weterynaryjnej, których zastosowanie uzależnione jest od rodzaju schorzenia. Otrzymanie praktycznych wskazówek oraz wytycznych dzięki bezpośredniemu kontaktowi z prowadzącym szkolenie. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.
Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:
Poznasz i nauczysz się wybranych technik i procedur mikrochirurgicznych wykorzystywanych w okulistyce weterynaryjnej dzięki bezpośredniemu kontaktowi z prowadzącym szkolenie naszym ekspertem. Dzięki praktycznym umiejętnościom zdobytym podczas szkolenia poszerzysz ofertę swojego gabinetu. Szkolenie jest tak skonstruowane aby zakres tematyki został przećwiczony i utrwalony, co pozwala na „wyniesienie” ze szkolenia konkretnych umiejętności.

Nasi klienci