Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Układ oddechowy psów i kotów – od choroby po leczenie – część I

  • Data szkolenia: 30-09-2017 - 01-10-2017
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Łódź

„Układ oddechowy psów i kotów –  od choroby po leczenie  – część I” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Rafała Niziołka.

Termin: 30.09-01.10.2017 r.

Miejsce: Łódź, Hotel NoBo

Ilość uczestników: max. 15

Koszt: 2.300/2.000 brutto/os. lub 4.200 brutto/2 os.

Prowadzący: lek. wet. Rafał Niziołek

Program dostępny na: www.mastervet.pl

Szczegóły i zapisywww.mastervet.pl

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii zainteresowanych zgłębianiem tematyki układu oddechowego małych zwierząt.  Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, jak również  zajmujących się diagnostyką układu oddechowego, ale mających w związku z tym wiele rozterek i wątpliwości (merytorycznych, jak i praktycznych).

Cel szkolenia:

Zdobycie niezbędnej wiedzy dotyczącej  rozpoznawania chorób górnych i  dolnych dróg oddechowych, diagnostyka pacjentów z problemami oddechowymi oraz metody leczenia. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego specjalisty.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Dowiesz się, jak rozpoznawać i leczyć choroby układu oddechowego u małych zwierząt, oraz jakie zależności zachodzą pomiędzy poszczególnymi jednostkami chorobowymi a fizjologią i anatomią układu oddechowego oraz nauczysz się szybko lokalizować procesy chorobowe i poznasz metody diagnostyczne stosowane w ich rozpoznawaniu.

Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na samodzielną pracę.

Nasi klienci