Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

USG psów i kotów poziom podstawowy

  • Data szkolenia: 25-06-2021 - 27-06-2021
  • Organizator szkolenia: OptoVet
  • Kategorie szkolenia: USG
  • Miejsce szkolenia: Wrocław

Serdecznie zapraszamy do Wrocławia na:

Kurs USG psów i kotów poziom podstawowy – badanie i przygotowanie opisu.

Dwudniowe warsztaty weterynaryjne.

Data szkolenia : 26-27.06.2021 r. ,

Godz. 9:00 – 20:00,

PROWADZĄCY:
Wojciech Borawski, lekarz weterynarii, nauczyciel akademicki, od 2015 roku zatrudniony w Pracowni Diagnostyki Obrazowej Katedry i Kliniki Chirurgii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jego pacjenci to w głównej mierze psy i koty, ale również zwierzęta egzotyczne i nieudomowione. Słuchacz studiów specjalizacyjnych z zakresu radiologii weterynaryjnej. Prywatnie uwielbia dzielić się swoją pasją do weterynarii i diagnostyki obrazowej za pomocą mediów społecznościowych, jak również podróżować w miejsca, w których może zobaczyć niektórych ze swoich egzotycznych pacjentów w ich naturalnych warunkach.

Nasi klienci