Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

USG Struktur Drobnych U Małych Zwierząt

  • Data szkolenia: 09-10-2020 - 11-10-2020
  • Organizator szkolenia: Klinika Weterynaryjna Redline
  • Kategorie szkolenia: USG
  • Miejsce szkolenia: Łazy

Szkolenie obejmuje aż 25 h warsztatów, materiały szkoleniowe oraz posiłki. Uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Mała liczba uczestników gwarantuje bardzo wysoki poziom i dostępność szkolenia. Ćwiczenia praktyczne odbywać się będą w małych 3 osobowych grupach, na 5 grup uczestników przewidzianych jest aż 3 prowadzących. Pracować będziemy na wysokiej klasy aparatach firmy Mindray. Zadbamy o Państwa komfort, tak by każdy mógł przyswoić całość przekazywanej wiedzy.

Warsztaty pomogą Państwu nauczyć się badania najbardziej ukrytych, drobnych narządów: krtani, tchawicy, tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych na terenie szyi, jamy brzusznej i klatki piersiowej, nadnerczy, trzustki, ukł. żółciowego, wpustu i części odźwiernikowej żołądka, brodawki dwunastnicy, ujścia biodrowo-ślepo-okrężniczego, jelita ślepego i innych.

Dzięki bardzo dużej liczbie pacjentów, którzy są dla Państwa przygotowani do badania będziecie Państwo mogli przy wsparciu naszych doświadczonych i bardzo zaangażowanych prowadzących odkryć obrazy fizjologiczne, jak i patologie występujące w tych drobnych strukturach.

 

Prowadzący:

DR N. WET. ANNA ŁOJSZCZYK
LEK. WET. ADAM GIERULSKI
LEK. WET. PATRYCJA BAŁDYGA-KACPRZAK

Nasi klienci