Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

VII Spotkanie Użytkowników MRI

  • Data szkolenia: 21-11-2014 - 22-11-2014
  • Organizator szkolenia: Med4Animals
  • Miejsce szkolenia: Monsummano Terme PT

Med4Animals – oficjalny dystrybutor systemów ultrasonograficznych marki ESAOTE ma przyjemność zaprosić na VII spotkanie użytkowników systemów MRI. W tym roku wydarzenie odbędzie się 21 listopada w słonecznej Toskanii. Kolejna edycja potwierdza zaangażowanie marki w tworzenie globalnej społeczności użytkowników najnowszych technologii diagnostycznych, a jednocześnie pozwala na umacnianie i rozbudowywanie już nawiązanych relacji.

Niezwykłe miejsce spotkania, zostało wybrane jako tło do bogatego programu naukowego zawierającego w sobie tematykę badań przy użyciu technologi MRI zarówno wobec małych zwierząt jak i bydła oraz koni. Bogaty program warsztatu, połączony ze światowej klasy wykładowcami pozwoli poza wymiarem budowania relacji, także na zdobycie nowej wiedzy w dziedzinie technologii MRI.

Pełna informacja na temat spotkania znajduje się oficjalnej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku chęci uczestnictwa w imprezie.

Nasi klienci