Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

WETERYNARYJNY KONTROLER SANITARNY

  • Data szkolenia: 06-03-2017 - 09-05-2017
  • Organizator szkolenia: TEB Edukacja sp. z o.o.
  • Miejsce szkolenia: Wrocław

I Edycja Kursu Weterynaryjnego Kontrolera Sanitarnego we Wrocławiu

Termin:  6.03.2017- 09.05.2017

Miejsce:
zajęcia teoretyczne odbywają się w Technikum TEB Edukacja, ul. Wagonowa 12 we Wrocławiu
zajęcia praktyczne będą się odbywały w ubojniach we Wrocławiu i okolicach

Koszt: 1600 zł

Szczegółowe informacje: na stronie TEB Edukacja lub pod nr tel. 71 355 56 72

300 godzin (180 godzin teoretycznych i 120 godzin praktycznych)

Gwarantowana atrakcyjna Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii po ukończeniu kursu w Technikum Weterynaryjnym TEB Edukacja we Wrocławiu

_DSC0091

Technikum TEB Edukacja we Wrocławiu (kształcące m.in. w zawodzie Technik Weterynarii) we współpracy z firmą Eville and Jones z Leeds (Wielka Brytania) proponują intensywny 3- miesięczny kurs przygotowujący do pracy na prestiżowym stanowisku Weterynaryjnego Kontrolera Sanitarnego w Zjednoczonym Królestwie. Pracujący na stanowisku Weterynaryjnego Kontrolera Sanitarnego zajmuje się poubojowym badaniem mięsa oraz sprawowaniem kontroli sanitarnej w ubojniach na terenie Wielkiej Brytanii. Absolwenci kursu mają zagwarantowane:
– kontrakt podpisywany z Eville and Jones już w takcie trwania kursu
– pensja zasadnicza w trakcie 1 roku na poziomie od 19.500 do 21.500 £ brutto rocznie
– pomoc firmy Eville and Jones w okresie adaptacyjnym 2-4 tygodni (odbiór z lotniska, zakwaterowanie w hotelu, opłacone jazdy adaptacyjne samochodem, egzaminy praktyczne w ubojniach)
– samochód służbowy

Na kurs Weterynaryjnego Kontrolera Sanitarnego mogą się zapisać:
– absolwenci techników oraz szkół policealnych w zawodzie Technik Weterynarii
– osoby posiadające prawo jazdy minimum kat. B (po przyjeździe firma Eville and Jones zapewnia adaptacyjne jazdy z instruktorem, aby przystosować się do ruchu lewostronnego)
– znający język angielski w stopniu komunikatywnym (kurs prowadzony jest w języku polskim, ale z wykorzystaniem angielskiego słownictwa branżowego).

Kwalifikacje zdobyte w ten sposób umożliwią zatrudnienie w całej Unii Europejskiej.

 

E&J-COL

Nasi klienci