Zaawansowana chirurgia rogówki – chirurgia oka st. IIIb” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Jacka Garncarz

 • Data szkolenia: 28-11-2020
 • Organizator szkolenia: Akademia Fredwet Dorota Lipińska

Szkolenie skierowane jest do:

Zaawansowanych w chirurgii okulistycznej lekarzy weterynarii, którzy swobodnie pracują pod mikroskopem operacyjnym (wymagane odbycie szkolenia z chirurgii oka st. IIIa).

 

Uczestnicy szkolenia:

– lekarze weterynarii

 

Cel szkolenia:

Nauka zaawansowanej chirurgii rogówki skoncentrowana na szyciu rogówki, operacji skórzaka i martwaka rogówki oraz uszypułowanym przeszczepie spojówkowo-rogówkowym. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszych trenerów.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:Jak szyć rogówkę, jak przeprowadzić operację skórzaka i martwaka rogówki oraz uszypułowanym przeszczepie spojówkowo-rogówkowym. Dodatkowa wiedza to dobór mikroskopów, narzędzi do mikrochirurgii oraz dobór nici chirurgicznych. Szkolenie jest tak skonstruowane, aby zakres tematyki został przećwiczony i utrwalony, co pozwala na wyniesienie ze szkolenia konkretnych umiejętności.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

 • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 6 osób
 • szkolenie ma wyłącznie charakter warsztatowy –  każdy uczestnik na materiale biologicznym/naturalnym tj. gałki świńskie wypreparowane razem ze spojówką nadtwardówkową, przy pomocy mikroskopów i zestawów narzędzi mikrochirurgicznych, samodzielnie pod okiem prowadzących, ćwiczy technikę szycia rogówki, operację skórzaka i martwaka rogówki oraz uszypułowanym przeszczepie spojówkowo-rogówkowym
 • stanowiska do badań wyposażone są w mikroskopy, ktore dostarcza firma Seliga Microscopes Sp. z o.o., wysokiej jakości zestawy narzędzi mikrochirurgicznych, które dostarcza firma Aesculap Chifa Sp. z o.o., zestaw nici oraz jednorazowy fartuch, rękawiczki.

 

Częstotliwość organizacji:

– raz do roku

 

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie z punktami edukacyjnymi

 

Program

Piatek

Przyjazd i zakwaterowanie.

20.00-22.00 Kolacja 

Sobota

08.00 – 09.00 Śniadanie

09.00 13.00 BLOK WARSZTATOWY:

 • Opracowanie i szycie ran rogówki
 • Operacja martwaka rogówki
 • Operacja skórzaka rogówki

13.00 – 14.00 Przerwa obiadowa

14.00 18.00 BLOK WARSZTATOWY

 • Uszypułowany przeszczep spojówkowo-rogówkowy

 

Oferta cenowa

18.00 – 18.15 Zakończenie szkolenia i rozdanie zaświadczeń.

1. Rejestracja z zakwaterowaniem – koszt szkolenia 3.000zł brutto/os.

 • zakwaterowanie w pok. 1-os. jeden nocleg od piątku do soboty, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad, podwieczorek), przerwy kawowe, całe szkolenie – praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

2. Rejestracja „zaproś kolegę” dotycząca przyjazdu 2 osób z jednego Ośrodka lub znajomych  koszt szkolenia 5.600zł brutto/2os.

 • zakwaterowanie w pok. 2-os.  jeden nocleg od piątku do soboty, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad, podwieczorek) obiad, przerwy kawowe, całe szkolenie – praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

3. Rejestracja bez zakwaterowaniakoszt szkolenia 2.600zł brutto/os.

 • całe szkolenie – praktyka, obiad i podwieczorek, przerwy kawowe, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

4. Pobyt osoby towarzyszącej koszt 200zł brutto/os.

 • zakwaterowanie w pok. 2-os. (z uczestnikiem szkolenia) jeden nocleg od piątku do soboty, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad), dostęp do przerw kawowych.

RABAT 10%  liczony od kwoty (wybranej opcji) za szkolenie dla uczestników naszych szkoleń.

W przypadku specjalnych życzeń (np. dieta wegetariańska) uprzejmie prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym. 

Koszt szkolenia można podzielić na raty – po dokonaniu rejestracji wymagana jest w przeciągu tygodnia wpłata opłaty rejestracyjnej (informacja w potwierdzeniu), która zagwarantuje rezerwację miejsca na szkoleniu, pozostałą część kwoty można wpłacać w całości lub ratach na 14 dni przed terminem szkolenia.

Nasi klienci