Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Zaburzenia rytmu podstawowego, czyli serce na lekach — EKG stopień II – rozpoznawanie, leczenie i postępowania z arytmiami” pod kierownictwem naukowy lek. wet. Aleksandry Krawczyk

 • Data szkolenia: 07-12-2019
 • Organizator szkolenia: MasterVet
 • Miejsce szkolenia: Warszawa

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii samodzielnie wykonujących badania elektrokardiograficzne (EKG) u małych zwierząt. Potrafiących wykonać prawidłowo zapis EKG wraz z jego interpretacją, ale mogących mieć wątpliwości co do dalszego planu leczenia i postępowania w przypadku stwierdzenia arytmii oraz lekarzy zainteresowanych dalszym dokształcaniem się w tym kierunku.

 

Uczestnicy szkolenia:

– lekarze weterynarii

 

Cel szkolenia:

Nauka rozpoznawania, doboru leczenia i postępowania z arytmiami na podstawie zapisu badania elektrokardiograficznego (EKG). Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak na podstawie zapisu badania elektrokardiograficznego (EKG) rozpoznać arytmię, jaki dobrać schemat leczenia oraz jak prowadzić dalszy monitoring. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu będą przydatne w codziennej pracy.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

 • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 14 osób
 • zajęcia teoretyczne – wykłady – cała grupa
 • zajęcia praktyczne – część pierwsza analiza przypadków prowadzącej, druga część analiza przypadków uczestników szkolenia. Każdy uczestnik proszony jest o przywiezienie ze sobą dwóch dowolnch przypadków opracowanych w następujący sposób:

a. rasa, wiek, płeć masa ciała

b. krótki wywiad, historia choroby, aktualne objawy, przyjmowane leki

c. dokumentacja w postaci: zapisów EKG, można dołączyć obraz RTG, USG, wyniki badań biochemicznych

d. najlepiej w postaci czytelnej i krótkiej prezentacji power point lub innej dowolnej.

 

Częstotliwość odbywania się:

– raz do roku

 

Dokument ukończenia:

– zaświadczenie z punktami edukacyjnymi

 

Program:

Piątek

 

Przyjazd i zakwaterowanie.

 

Sobota

 

09.00-13.00 BLOK zajęć teoretycznych:

 • ·         Tytułem wstępu:

a.       elektrofizjologia – obszary działania leków przeciw arytmicznych

b.       klasyfikacja dostępnej farmakologii

 • ·         Zaburzenia rytmu podstawowego i ich wpływ na hemodynamikę układu krążenia

c.       nadkomorowe zaburzenia rytmu

d.       bardyarytmie

e.       komorowe zaburzenia rytmu

 • ·         Leczenie czy próba stabilizacji zaburzeń rytmu – algorytmy postepowania.
 • ·         Zatrzymanie krążeniowo-oddechowe reanimacja obowiązkowa dla każdego.

13.00-14.00 Przerwa obiadowa

14.00-17.00 BLOK zajęć praktycznych:

 • ·         Zajęcia interaktywne:

f.        analiza i interpretacja wybranych przypadków Aleksandra Krawczyk

g.       analiza i interpretacja przypadków uczestników szkolenia

17.00-17.30 Zakończenie szkolenia  – rozdanie zaświadczeń.

 

Oferta cenowa:

1. Rejestracja z zakwaterowaniem – koszt szkolenia 1.200zł brutto/os.

 • zakwaterowanie w pok. 1-os. jeden nocleg z piątku na sobotę, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad), przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

 

2. Rejestracja „zaproś kolegę” dotycząca przyjazdu 2 osób z jednego Ośrodka lub znajomych – koszt szkolenia 2.100zł brutto/2os.

 • zakwaterowanie w pok. 2-os. jeden nocleg z piątku na sobotę, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad), przerwy kawowe, całe szkolenie – teoria i praktyka, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

 

3. Rejestracja bez zakwaterowania – koszt szkolenia 1000zł brutto/os.

 • całe szkolenie – teoria i praktyka, obiad, przerwy kawowe, materiały naukowe wykorzystywane podczas szkolenia oraz po szkoleniu, zaświadczenie z punktami edukacyjnymi.

 

4. Pobyt osoby towarzyszącej – koszt 200zł brutto/os.

 • zakwaterowanie w pok. 2-os. (z uczestnikiem szkolenia) jeden nocleg z piątku na sobotę, pełne wyżywienie (kolacja, śniadanie, obiad), dostęp do przerw kawowych.

RABAT 10%  liczony od kwoty (wybranej opcji) za szkolenie – dla uczestników naszych szkoleń.

 

W przypadku specjalnych życzeń np. dieta wegetariańska, uprzejmie prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym. 

 

Koszt szkolenia można podzielić na raty – po dokonaniu rejestracji wymagana jest w przeciągu tygodnia, wpłata opłaty rejestracyjnej (informacja w potwierdzeniu), która zagwarantuje rezerwację miejsca na szkoleniu, pozostałą część kwoty można wpłacać w całości lub ratach na 14 dni przed terminem szkolenia.

 

Trenerzy:

Lek. wet.  Aleksandra Krawczyk jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie, gdzie w 2013 roku otrzymała dyplom lekarza weterynarii. Od III roku studiów do dnia dzisiejszego szczególnie związana z dziedziną kardiologii i intensywnej terapii małych zwierząt.
Już, jako studentka pomagała w prowadzeniu zajęć fakultatywnych z kardiologii i echokardiografii na swoim wydziale. W trakcie studiów, (jako laureatka Programu Praktyk Klinicznych MARS) jak również zaraz po studiach zdobywała doświadczenie u boku dr n. wet. B. Kurskiego. Z MasterVet Pani Doktor związana jest od samego początku tj. od 2013 roku, jako asystentka prowadzi zajęcia praktyczne na szkoleniach „Echokardiografia psów – stopień I” oraz „Echokardiografia psów – stopień II” a od roku 2016 samodzielnie prowadzi szkolenia z EKG – stopień I oraz stopień II.

Jej zawodowa pasja, ciągła chęć pogłębiania wiedzy oraz zamiłowanie do podróżowania upewniły ją w decyzji „wyjazdu za wiedzą”. 6-cio miesięczny pobyt u Stanach Zjednoczonych u boku Dr Nancy Morris- dyplomowanego specjalisty, kardiologa małych zwierząt, jak również staże kliniczne pod okiem prof. M.Oyamy czy Dr B.Bulmer w departamentach kardiologicznych- to nie tylko ogrom wiedzy i doświadczeń, jakie zdobyła, ale również bagaż nowych umiejętności ze szczególnym naciskiem na echokardiografie RT3D oraz druk przestrzenny 3D. Dr Alex (jak przyjęło się na zachodzie) wróciła do Polski z wydrukowanym trójwymiarowym NIEBIESKIM SERCEM.

Pani Doktor jest autorką obszernej publikacji „Echokardiografia 3D w czasie rzeczywistym”, jak również współtwórcą linijki kardiologicznej firmy Boehringer Ingelheim. Od 2013 jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologii Weterynaryjnej (ESVC).

W czerwcu 2019 ukończyła międzynarodową szkołę anestezjologii weterynaryjnej VASTA- zdając egzamin i uzyskując międzynarodowy tytuł Veterinary Anaesthesia Technician VAT – czyli rozpoznawany na świecie stopień technika anestezjologii weterynaryjnej.

KONTAKT do Pani Doktor: kardio4pet@gmail.com

 

 

Nasi klienci