Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Zaburzenia rytmu podstawowego, czyli serce na lekach – EKG stopień II

  • Data szkolenia: 03-06-2017
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Warszawa

Zaburzenia rytmu podstawowego, czyli serce na lekach – EKG stopień II – rozpoznawanie, leczenie i postępowania z arytmiami” pod kierownictwem naukowym: lek. wet. Aleksandry Krawczyk

Termin: 03.06.2017 r.

Miejsce: Radom

Ilość uczestników: max. 14

Koszt: 1000 zł/800 zł/os. lub 1700 zł/2 os.

Prowadzący: lek. wet. Aleksandra Krawczyk

Program dostępny na stronie: www.mastervet.pl

Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl

 

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich lekarzy weterynarii samodzielnie wykonujących badania elektrokardiograficzne (EKG) u małych zwierząt. Potrafiących wykonać prawidłowo zapis EKG wraz z jego interpretacją, ale mogących mieć wątpliwości co do dalszego planu leczenia oraz lekarzy zainteresowanych dalszym dokształcaniem się w tym kierunku.

Cel szkolenia:

Nauka rozpoznawania, doboru leczenia i postępowania z arytmiami na podstawie zapisu badania elektrokardiograficznego (EKG). Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak na podstawie zapisu badania  elektrokardiograficznego (EKG) rozpoznać arytmię, jaki dobrać schemat leczenia oraz jak prowadzić dalszy monitoring. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu będą przydatne w codziennej pracy.

 Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 14 osób
  • zajęcia teoretyczne – wykłady – cała grupa
  • zajęcia praktyczne – część pierwsza analiza przypadków prowadzącej, druga część analiza przypadków uczestników szkolenia. Każdy uczestnik proszony jest o przywiezienie ze sobą dwóch przypadków opracowanych w następujący sposób:  

a.  rasa, wiek, płeć masa ciała

b.  krótki wywiad, historia choroby, aktualne objawy, przyjmowane leki

c.  dokumentacja w postaci: zapisów EKG, można dołączyć obraz RTG, USG, wyniki badań biochemicznych

d. najlepiej w postaci czytelnej i krótkiej prezentacji power point lub innej dowolnej.

 

 

 

Nasi klienci