Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Anestezjologia i kontrola bólu małych zwierząt

  • Data webinaru: 2021-11-19 00:00:00
  • Organizator: VetEdu
  • Cena webinaru: 570 zł
  • Link do wydarzenia: Wydarzenie
  • Rejestracja: Zgłoś udział

Konferencja odbędzie się w formie nagranych wcześniej wykładów (prezentacja pptx wraz z głosową narracją wykładowcy) do obejrzenia na VetEdu, po zalogowaniu się na swoim koncie.

Wykłady dostępne będą w dwóch wersjach językowych: polskiej oraz angielskiej do wyboru, z możliwością swobodnego przełączania pomiędzy nimi w trakcie nagrania.

Aby umożliwić Państwu maksymalne przyswajanie wiedzy, udostępniać będziemy na VetEdu dwa wykłady dziennie (ok. 2h) przez dwa kolejne weekendy:
19-21 listopada (pt. – niedz.),
26-28 listopada (pt. – niedz.).

Pytania do prelegentów prosimy zostawiać na VetEdu najpóźniej do godz. 15:00 ostatniego dnia każdego weekendu wykładowego (niedziela), wtedy będziemy mieć możliwość przekazania ich na czas wykładowcom. Pytania będzie można zadać również na żywo, przy czym odpowiedzi na nie będą udzielane w drugiej kolejności.

Wszystkie szczegóły techniczne i dane do logowania do platformy zoom zostaną przekazane Państwu na bieżąco za pomocą maila.

Każdy wykład będzie dostępny przez 72h od jego zamieszczenia na VetEdu.

Na dzień przed prezentowanym wykładem otrzymacie Państwo na swoją skrzynkę mailową prezentację w wersji polskiej w formacie pdf. Będziecie mogli zapoznać się z materiałem wcześniej, czy w razie potrzeby go wydrukować.

Certyfikat dostępny jest w formie elektronicznej w zakładce Moje szkolenia, do pobrania w ciągu 30 dni od zakończenia konferencji, po prawidłowym rozwiązaniu Quizu ułożonego przez wykładowców i składającego się z pytań testowych z zakresu tematyki omawianej w trakcie wykładów.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: biuro@vetco.pl

Nasi klienci