Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Jak skutecznie radzić sobie z przejawami manipulacji w gabinecie weterynaryjnym

  • Data webinaru: 2022-11-05 00:00:00
  • Organizator: vethink.eu
  • Cena webinaru: 139 zł
  • Link do wydarzenia: Wydarzenie

To 3 godzinne szkolenie, pomoże Ci odróżnić manipulację od wywierania wpływu przez opiekunów zwierząt. Przedstawimy techniki manipulacyjne, dzięki którym poznasz skuteczne sposoby obrony przed manipulacją i dowiesz się jak budować swoją pozycję w pracy z opiekunami zwierząt czy w relacjach osobistych, a także zrozumiesz, dlaczego Klienci próbują Tobą manipulować.

trener prowadzący:

lek. wet. Przemysław Łuczak

Praktyka

Po szkoleniu będziesz przygotowany/a do trudnych rozmów z klientami, nabierzesz poczucia sprawczości i kompetencji! Dzięki temu w praktyczny sposób wykorzystasz poznaną wiedzę w swoim gabinecie. Warsztat poprowadzi lekarz weterynarii, który tak jak Ty na co dzień spotyka się z “trudnymi klientami”.

Program Szkolenia:

  1. Czym jest manipulacja?
  2. Dlaczego uczciwi ludzie postępują niemoralnie? Dlaczego manipulujemy?
  3. Sposoby manipulacji przez klienta. Omówienie mechanizmów, ocena ich skuteczności, oraz przykłady z codziennej praktyki.
  4. Sposoby obrony przed danym rodzajem manipulacji
  5. Jak budować asertywność

Nasi klienci