Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Finał akcji „Dzieciaki dbają o psiaki” – stacja Boomerang przekazała schronisku ponad 2 tony pokarmu

 Schronisko w Józefowie otrzymało ponad 2 tony pokarmu dla psów i kotów. Wszystko dzięki użytkownikom aplikacji „Dzieciaki dbają o psiaki”, prezentowanej w ramach kampanii wizerunkowej stacji Boomerang. W akcję zaangażowały się też znane mamy: wokalistka Magda Steczkowska i blogerka Nieperfekcyjna mama.

Należący do Turnera kanał dziecięcy Boomerang udostępnił w połowie listopada aplikację facebookową, przy użyciu której można było w formie zabawy, zaopiekować się jednym z czworonogów ze schroniska. Młodzi użytkownicy wraz z rodzicami chętnie zaangażowali się w inicjatywę „Dzieciaki dbają o psiaki”, zbierając odznaczenia, które stacja wymieniła na przydatne w schronisku produkty dla zwierząt.

Akcję, przeprowadzoną w ramach kampanii wizerunkowej „Boomerang. Oglądaj, baw się i śmiej!”, wsparły znane mamy – wokalistka Magda Steczkowska oraz blogerka Nieperfekcyjna mama. W efekcie 14. grudnia do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie trafił zapas specjalistycznej suchej karmy oraz voucher na regularne dostawy świeżych porcji jedzenia – w sumie ponad 2 tony pożywienia dla psów i kotów. Nie zabrakło też środków czystości i kilkadziesięciu ciepłych koców, które pomogą przetrwać zimę poszukującym domów pupilom.

Urocza aplikacja zwróciła uwagę prawie 5 tysięcy użytkowników, którzy skorzystali z oferowanej rozrywki ponad 19 tysięcy razy, jednocześnie okazując zainteresowanie losem potrzebujących zwierząt.

 

O Turner International

 Turner International odpowiada za takie czołowe marki jak CNN, TNT, Cartoon Network i TCM, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg WarnerMedia. Turner odpowiada za 48 marek telewizyjnych nadawanych jako 180 kanałów, w 34 językach w ponad 200 krajach. Turner International jest spółką zależną Turner, części koncernu WarnerMedia.

 

Źródło: PR Turner Polska

Nasi klienci