ZNAJDŹ WETERYNARZA

niedziela, 21 Kwiecień 2019 Wersja beta
Zobacz:
stomatologianews

Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Maj 2019

USG struktur drobnych u małych zwierząt

Maj 10 - Maj 12
Klinika Weterynaryjna Redline, Łączności 2G
Łazy, 05-552 Polska
+ Google Map
1600zł

Warsztaty pomogą Państwu uchwycić sondą dostęp do najbardziej ukrytych, drobnych narządów , takich jak : krtań, tchawica, tarczyca, gruczoł ślinowy, węzły chłonne zagardłowe oraz węzły chłonne na terenie jamy brzusznej i klatki piersiowej, nadnercza, trzustka, pęcherzyk żółciowy, przewody żółciowe wewnątrz i zewnątrzwątrobowe, wpust i część odźwiernikowa żołądka, brodawka dwunastnicy,połączenie biodrowo-ślepo-okrężnicze u psów i kotów oraz pomocne będą w odpowiednim ultrasonograficznym interpretowaniu ich budowy. 

Dowiedz się więcej »

„Anestezjologia małych zwierząt dla techników weterynarii step by step ” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Sebastiana Domańskiego

Maj 11
Michałowice k. Krakowa, Szary Residence
Michałowice k. Krakowa , małopolskie Polska
+ Google Map

Nauka anestezjologii małych zwierząt od podstaw w zakresie możliwym do opanowania i swobodnego wykonywania przez technika weterynarii. Szkolenie kładzie nacisk na praktyczną wiedzę a także niezbędną teorię. Ma na celu przygotowanie do prowadzenia i monitorowania znieczulenia. Tylko z nami zdobędziesz kompletną wiedzę o procedurach anestezjologicznych prowadzonych przez technika podczas znieczulania małych zwierząt, podnosząc swoje kwalifikacje staniesz się atrakcyjny dla pracodawców na rynku pracy.

Dowiedz się więcej »

Kurs radiologii klinicznej układu oddechowego psów i kotów

Maj 12
MKJ Radiologia, ul. Sucha 16
Gdańsk, Polska
+ Google Map
400zł

Kurs jednospotkaniowy w trzech edycjach. Uczestnicy w trakcie zajęć zapoznają się z programem badań przewidziany w zakresie diagnostyki radiologicznej układu kostnego psów i kotów w systemie analogowym i cyfrowym. Zajęcia zaprojektowane są w systemie seminaryjno-warsztatowym. Celem spotkań jest doskonalenie warsztatu diagnostycznego oraz rozwój umiejętności dotyczących interpretacji wyników badań. W trakcie spotkań uczestnicy będą mieli możliwość samodzielnej oceny wyników badań obrazowych, aktywnie uczestnicząc w procesie diagnostycznym.

Dowiedz się więcej »

KONFERENCJA-PROBLEMY RAS MINIATUROWYCH

Maj 12
Hotel Witek, ul. Handlowców 14
Kraków-Modlniczka,
+ Google Map
320zł – 350zł

Serdecznie zapraszamy na konferencję na temat problemów ras miniaturowych

Dowiedz się więcej »

Ultrasonografia narządu ruchu koni – etap 2

Maj 17 - Maj 18
Klinika dla Koni EQUI-VET, STOGNIOWICE 55A
Stogniowice k. Krakowa,
+ Google Map
1990zł

Szkolenie skierowane dla lekarzy weterynarii oraz studentów weterynarii zainteresowanych rozpoczęciem nauki ultrasonografii lub doskonaleniem zdobytych wcześniej umiejętności. Szkolenie prowadzone będzie przez lek. wet. Rafała Pędziwiatra - specjalistę Chorób Koni, członka ISELP oraz współwłaściciela Kliniki dla Koni EQUI-VET, który diagnostyką ultrasonograficzną zajmuje się od 1999 roku, w tym ultrasonografią układu ruchu konia od roku 2003.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events

Nasi klienci