ZNAJDŹ WETERYNARZA

środa, 16 Październik 2019
Zobacz:
stomatologianews

Dział szkoleń pod patronatem

Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Październik 2019

„Technika wykonywania zdjęć RTG” pod kierownictwem naukowy lek. wet. Mariusza Siedlickiego

Październik 18 - Październik 19
Łódź

Nauka technicznych aspektów związanych z wykonywaniem zdjęć RTG – od wskazań klinicznych, przez przygotowanie pacjenta po ilość projekcji składających się na prawidłowy obraz z podziałem na trzy obszary: klatka piersiowa, jama brzuszna, układ kostno-stawowy małych zwierząt.

Bardzo praktyczne, wiele wyjaśniające szkolenie prowadzone przez lekarza praktyka od lat zajmującego się diagnostyką obrazową. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

Dowiedz się więcej »

I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa, Praktycy specjaliści – praktykom pierwszego kontaktu

Październik 19 - Październik 20
Centrum Konferencyjne Targi Kielce,, ul. Zakładowa 1
Kielce,
+ Google Map

Program spotkania: Sobota, 19.10 09:00 – 10:00 Rejestracja uczestników 09:35 – 09:45 Otwarcie konferencji - lek. wet. Jacek Garncarz ESE ECVO 09:45 – 11:30 SESJA 1 STANY NAGŁE 09:45 – 10:30 Ultrasonografia klatki piersiowej jako pomoc w diagnozowaniu, leczeniu i monitorowaniu pacjentów w stanach nagłych cz. I – lek. wet Rafał Niziołek 10:30 – 11:15 Ultrasonografia klatki piersiowej jako pomoc w diagnozowaniu, leczeniu i monitorowaniu pacjentów w stanach nagłych cz. II – przypadki kliniczne – lek. wet. Rafał Niziołek 11:15…

Dowiedz się więcej »

IX Międzynarodowa Konferencja Radiologiczno  – Chirurgiczna „Współczesne techniki diagnostyczne i terapeutyczne w praktyce”

Październik 26
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Centrum Kongresowe, ul. Dojazd 11
Poznań,
+ Google Map

IX Międzynarodowa Konferencja Radiologiczno  - Chirurgiczna „Współczesne techniki diagnostyczne i terapeutyczne w praktyce”.

Dowiedz się więcej »

Listopad 2019

„Nefrologia i urologia psów i kotów dla początkujących” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Magdaleny Kraińskiej-Łosek

Listopad 9 - Listopad 10
Michałowice k. Krakowa, Szary Residence
Michałowice k. Krakowa , małopolskie Polska
+ Google Map
2000zł

Wszystkich lekarzy weterynarii oraz studentów ostatniego roku medycyny weterynaryjnej zainteresowanych zgłębianiem tematyki nefrologii i urologii małych zwierząt. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, jak również zajmujących się diagnostyką układu wydalniczego oraz nerek, ale mających w związku z tym wiele rozterek i wątpliwości. 

Dowiedz się więcej »

„Onkologia małych zwierząt od podstaw” pod kierownictwem naukowym lek. wet. Aleksandry Marcinowskiej

Listopad 9
Warszawa

Wszystkich lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku zainteresowanych tematyką onkologii małych zwierząt. Przeznaczone jest dla osób, które zajmują się lub będą zajmowały diagnostyką małych zwierząt; wiedza z tego zakresu może okazać się bardzo pomocna w wielu przypadkach, a onkologia kwestią bliskiej przyszłości otwierającą nowe możliwości każdemu z Państwa.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events

Nasi klienci