Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Konkurs fotograficzny „Weterynarii” i mySafety

banerek-460x392pxWystartował letni Konkurs fotograficzny „Weterynarii” i mySafety! Do wygrania roczne prenumeraty miesięcznika oraz Psaporty!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 31 lipca 2014 roku na adres weterynaria@6media.pl nadesłać co najmniej jedno wykonane własnoręcznie zdjęcie, związane z medycyną weterynaryjną, wraz z krótkim opisem (do 500 znaków ze spacjami).

Spośród nadesłanych prac najlepsze zostaną nagrodzone rocznymi prenumeratami czasopisma „Weterynaria” oraz PSAPORTAMI na okres 12 miesięcy! Psaporty zostały ufundowane przez firmę mySafety.

Pakiet mySafety Pupil to:

  • Zawieszka Psaport z:

    – unikalnym numerem identyfikacyjnym

    – instrukcją postępowania dla znalazcy

  • Natychmiastowa identyfikacja odnalezionego zwierzaka bez pomocy czytników
  • Bezpłatny dostęp do ogólnopolskiej bazy czworonogów: Bezpiecznypupil.pl
  • Całodobowa, bezpłatna infolinia mySafety 800 800 110.
  • W przypadku zgubienia czworonoga pokrycie przez mySafety kosztów pomocy weterynaryjnejm opieki oraz ewentualnego leczenia pupila do 250 zł.

Więcej informacji o konkursie pod adresem weterynaria@media.pl

Nasi klienci