Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

PSIA KOŚĆ!

I bynajmniej nie chodzi tu o popularne powiedzenie, ale o pierwszy w Polsce kulinarny program dla psów. No, może nie dla psów, aledla opiekunów  czworonogów każdej wielkości, maści i pochodzenia:)

Psia kość! Świat oszalał. Programy kulinarne dla dorosłych, dla dzieci i…psów. A może nie powinniśmy się dziwić, w końcu sztukę gotowania dla psich przyjaciół praktykują też znani kucharze, jak choćby Pascal Brodnicki. Tak czy inaczej ,,Psia Kość”, wyprodukowana przez bielską telewizję Active Family, zaciekawi nie tylko psiarzy czy amatorów dobrego jedzenia, ale też miłośników fajnej rozrywki – nawet… koty.

Pierwszy kulinarny program dla psów

Emisja kulinarnego show ,,Psia Kość” rozpocznie się o godz. 14.00 w sobotę 4 listopada.
W każdym odcinku zoopsycholożka Marta Baj odwiedzi inny dom, w którym mieszka pies wraz ze swoim ludzkim stadem. Na ekranie pojawią się psy rasowe i kundelki, często bezdomniaki, mające za sobą dramatyczną historię. Wśród gospodarzy programu będą rodziny wielodzietne i single, mieszkańcy miast i małych miejscowości, ludzie zabiegani i mający więcej wolnego czasu. Najpierw opowiedzą o swoich psiakach, potem zdradzą Marcie, czym karmią swoich pupili (np. parówkami:)) oraz jakie problemy zdrowotne i wychowawcze mają z nimi, a potem zabiorą się za wspólne gotowanie psiego posiłku, np. galaretki z kurzych nóżek, potrawki z mięsa strusia lub risotto. Mniam! Żartów i radości będzie wiele, ale nie zabraknie praktycznych porad dotyczących psiej diety i jej wpływu na kondycję i zachowanie czworonogów. A sami zainteresowani… no cóż zobaczycie na ekranach telewizorów. Hau!

Gotowanie dla psów – męka to czy przyjemność?

Sama idea gotowania nie jest nowa. Nie tak dawno w Polsce wszyscy samodzielnie przygotowywali posiłki dla swoich psich przyjaciół. Wielu odetchnęło z ulgą, kiedy na rynku pojawiła się szeroka gama psich karm. W ,,Psiej Kości” pokazano, że żywienie domowym jedzeniem psów nie musi być uciążliwe, a może dostarczyć wiele radości kucharzom i uszczęśliwić czworonoga. Jest także tańsze i zdrowsze.

Bielszczanka na ekranie

Marta Baj, prowadząca z wielkim wdziękiem cykl „Psia Kość”, dzieciństwo i młodość spędziła w Hiszpanii, gdzie na uczelni w Murcji kształciła się w zakresie zoopsychologii, w specjalizacji psy agresywne. Dodatkowo poszerzała wiedzę o żywieniu psów i wpływie diety na psią behawiorystykę. Od 7 lat dzieli się doświadczeniem z właścicielami psiaków w Polsce, wspomaga również jako wolontariusz organizacje zajmujące się ratowaniem bezdomnych psów, m.in. współpracuje z Psią Ekipą. Oglądanie jej w Active Family to wielka przyjemność i nauka.

Kiedy i gdzie można oglądnąć?

Premierowe odcinki pierwszego, 26-odcinkowego sezonu będzie można oglądnąć 4 listopada o godz. 14.00, 16.00 i 20.00 w telewizji Active Family, znanej m.in. z popularnego cyklu filmowego o Śląskim ZOO, kolejne o tej samej porze w każdą sobotę. Telewizja Active Family jest dostępna na Platformie Nc+, Orange, Netia, Toya, Inea, Jambox, Imperium oraz w 100 sieciach kablowych w Polsce.

Kontakt: Magda Kaczyńska, tel. 600206009, dwacreo@dwacreo.pl

 

 

 

Nasi klienci