Badanie narządu wzroku u małych zwierząt od podstaw – stopień I

  • Data szkolenia: 25-03-2017
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Kraków

Termin:25.03.2017 r.

Miejsce: Kraków, Hotel Tyniecki

Ilość uczestników: max. 12

Koszt: 1000 zł/800 zł/os. lub 1600 zł/2 os.

Prowadzący: lek. wet. Jacek Garncarz ESE ECVO

Program dostępny na: www.mastervet.pl

Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich zainteresowanych wykonywaniem badań okulistycznych lekarzy weterynarii oraz studentów medycyny weterynaryjnej ostatniego roku, którzy rozpoczynają naukę od podstaw, jak i wykonujących samodzielnie badania okulistyczne, ale mających w związku z tym wiele rozterek i wątpliwości zarówno merytorycznych, jak i praktycznych.

 Cel szkolenia:

Nauka techniki badania okulistycznego małych zwierząt krok po kroku (biomikroskopia, fluoroesceina i inne barwniki diagnostyczne, oftalmoskopia pośrednia i bezpośrednia, test łzowy Schirmera, tonometria, gonioskopia). Zapoznanie z wymaganą gamą sprzętu okulistycznego. Nauka sporządzania właściwy opisów badań. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak prawidłowo wykonać badanie okulistyczne i jaki zakresu sprzętu okulistycznego jest do tego celu niezbędny. Jak wykonać opis badania, co powinien zawierać.
Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na samodzielne wykonywanie badań okulistycznych zarówno w gabinecie o profilu okulistycznym, jak i gabinecie ogólnej diagnostyki małych zwierząt.

Nasi klienci