Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Diagnostyka ultrasonograficzna układu rozrodczego małych zwierząt oraz pozostałe zagadnienia związane z rozrodem

  • Data szkolenia: 18-03-2017 - 19-03-2017
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Radom

Diagnostyka ultrasonograficzna układu rozrodczego małych zwierząt oraz pozostałe zagadnienia związane z rozrodem” pod kierownictwem naukowym dr n. wet. Karoliny Błasiak

 

Termin: 18-19.03.2017 r.

Miejsce: Radom, Hotel Prymus

Ilość uczestników: max. 12

Koszt:
1.600 zł/0s. (cena z zakwaterowaniem)
1.200 zł/os. (cena bez zakwaterowania)
2.800 zł / 2 os.

Prowadzący: dr n. wet. Karolina Błasiak

Program dostępny na stroniewww.mastervet.pl

Szczegóły i zapisy: www.mastervet.pl

 

Szkolenie skierowane jest do:


Wszystkich zainteresowanych wykonywaniem badań ultrasonograficznych narządu rodnego oraz zgłębieniem zagadnień związanych z rozrodem lekarzy weterynarii oraz studentów ostatniego roku medycyny weterynaryjnej,  którzy rozpoczynają rozwijanie swoich umiejętności w diagnostyce ultrasonograficznej, jak również dla tych którzy chcą uaktualnić i poszerzyć swoją wiedzę z tej dziedziny.

 

Cel szkolenia:


Nauka techniki badania ultrasonograficznego narządu rodnego wraz z monitorowaniem ciąży u suk i kotek.
Nauka pozostałych kwestii związanych z rozrodem typu: pobieranie wymazu z pochwy, cytologia, pobieranie i ocena nasienia, inseminacja, choroby układy rozrodczego żeńskiego i męskiego. Szkolenie to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z fachowej wiedzy praktycznej i bogatego doświadczenia naszego trenera.

 

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:


Jak prawidłowo wykonać badanie ultrasonograficzne narządu rodnego suk i kotek wraz z monitorowaniem ciąży, jak wykonać cytologię, pobrać i ocenić nasienie, wykonać inseminację oraz rozpoznać stany chorobowe układu rozrodczego .
Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu pozwolą na samodzielne wykonywanie badań usg oraz przełożą się na komfort codziennej pracy w gabinecie.

 

Jak wygląda nasze szkolenie:

  • grupa szkoleniowa każdego szkolenia liczy max. 12 osób
  • zajęcia teoretyczne – wykłady – cała grupa
  • zajęcia praktyczne – grupa 12 osobowa podzielona zostaje na 3 grupy 4 osobowe. Każda grupa pod okiem Trenera Usg wykonuje badanie pacjentów, wskazane jest aby każdy uczestnik zbadał każdego pacjenta. Pacjenci do badań dobierani są losowo, celem odzwierciedlenia codziennych warunków pracy.
  • stanowiska do badań wyposażone są w aparaty ultrasonograficzne renomowanych firm oraz wymagany do tego rodzaju badań sprzęt.

 

 

Nasi klienci