Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Weterynaryjny horoskop na 2020 rok

Wodnik 20.01-18.02

Ten rok będzie obfitował w liczne spotkania towarzyskie. Prawdopodobnie podczas jednego z nich poznasz kogoś kto mocno zawróci Ci w głowie. Jesteś w związku? Uważaj bo ciężko będzie oprzeć się wielu pokusom. Pod względem zawodowym ten rok będzie okresem wytężonej pracy. Na wiosnę uda Ci się domknąć jakąś bardzo ważną umowę, która zapewni Ci z końcem roku liczne profity.


Ryby 19.02-20.03

Po okresie wytężonej pracy przyszedł czas na błogi relaks. W Nowym Roku masz okazję wyjechać na dłuższe wakacje do egzotycznego miejsca. Ktoś doceni również Twoje starania zawodowe i nagrodzi je podwyżką lub ważnym wyróżnieniem. Wiosna będzie dla Ciebie trudna pod względem uczuciowym. Będziesz zmuszony porzucić nierealne fantazje i stawić czoła problemom w związku. Nie mniej jednak już na jesień poznasz bardzo fajnych ludzi, którzy odmienią Twoje życie.


Baran 21.03-20.04

To będzie trudny rok dla Barana. Będziesz zmuszony udowadniać światu swoją wartość. Czeka Cię intensywna praca oraz liczne konflikty ze współpracownikami. Nie martw się jednak ponieważ już w drugiej połowie roku ten trud przyniesie wymierne korzyści. Prawdopodobnie otrzymasz bardzo intratną propozycję, która odmieni dotychczasowe życie zawodowo-finansowe. W tym roku czeka cię również wiele przyjemnych spotkań oraz romantycznych znajomości. Uważaj jednak żeby nie zaniedbać przez to swoich obowiązków zawodowych.


Byk 21.04-21.05

Ten rok przyniesie Bykom same sukcesy. Czekają Was liczne wyjazdy zagraniczne. Być może jakaś renomowana klinika zaproponuje Wam staż albo zostaniecie prelegentem ciekawego sympozjum. W okresie jesiennym zadbajcie o zdrowie. Niewyleczone infekcje mogą doprowadzić do poważnego problemu zdrowotnego.


Bliźnięta 22.05-20.06

Dzięki wytrwałości i uporowi Bliźnięta zrealizują większość swoich marzeń. To dobry czas na otwarcie kliniki, zawieranie wszelkich umów, realizację zagranicznych staży, przystępowanie do różnych egzaminów. Poczujecie się także bardzo dowartościowani przez najbliższych co napełni Was olbrzymią radością i doda Wam pewności siebie.


Rak 21.06-22.07

Ten rok będzie bardzo przychylny rakom. Czeka Was spory przypływ gotówki. Uważajcie jednak przy jej wydawaniu. Zainwestujcie pieniądze w siebie, poszerzajcie swoje kompetencje. Z końcem roku poczujecie, że było warto. Ktoś doceni te starania powierzając Wam bardziej odpowiedzialne zadania. Ważnym dla was może okazać się okres Świąt Bożego Narodzenia. Będzie to okres wielu możliwości.


Lew 23.07-22.08

Ten rok to czas pełen akcji i możliwości rozwoju. Lwy mają szansę na zrealizowanie wielu swoich pragnień. Układ gwiazd będzie wspierał Was na tyle mocno, że istnieje duże prawdopodobieństwo sukcesu w każdej dziedzinie. Nawet największe wyzwania nie okażą się niemożliwe do wykonania. Marzysz o swojej działalności, specjalizacji, nowej pracy? Zdecyduj się podjąć to wyzwanie już teraz.


Panna 23.08-22.09

Pieniądze i kariera zmotywują Cię do pracy i ruszenia się z domu. Prawdopodobnie wyjedziesz do pracy w egzotyczne rejony. Bądź wytrwały. Ten krok zapewni Ci sukces. Zostaniesz doceniony przez środowisko. Czeka Cię wyróżnienie. Być może zapragniesz wrócić na uczelnię i podzielić się swoją wiedzą z innymi. Korzystny układ gwiazd przyniesie Ci także szczęście w miłości.


Waga 23.09-23.10

Ten rok przyniesie Ci wiele spotkań towarzyskich dzięki którym utworzysz sieć wielu kontaktów, które umożliwią Ci realizację ambitnych planów. Konsekwencją tych działań będzie bardzo korzystna sytuacja finansowa, która ułatwi Ci rozwój oraz zdobywanie nowych umiejętności. Ten rok przyniesie Ci również od dawna wyczekiwaną miłość. Masz szansę ustabilizować swoją sytuację rodzinną.


Skorpion 24.10-21.11

Dla zodiakalnych Skorpionów początek roku będzie rewolucyjnym doświadczeniem. Początek roku będzie sprzyjać refleksjom, przewartościowaniom, odcinaniu się od tego co niekorzystne i bolesne. Na samym początku wiosny wielu z was może odczuć chęć niepohamowanego działania. Uda Wam się z sukcesem dokończyć wiele spraw. Czeka Was również podróż, być może zmiana dotychczasowego miejsca zamieszkania, pracy, a nawet partnera. Wszystko to jednak wpłynie korzystnie na Wasze dotychczasowe życie przynosząc Wam wiele radości.


Strzelec 22.11-21.12

To przełomowy rok. Uda Ci się zakończyć dotychczasowe sprawy z sukcesem. Działania podejmowane od połowy kwietnia do końca maja mają ogromne szanse realizacji, dlatego wykorzystajcie swój potencjał i umiejętności planowania, aby nie zmarnować perspektyw. Jesień to czas licznych spotkań towarzyskich, które mogą ewoluować w kolejne ciekawe projekty.


Koziorożec 22.12-19.01

Przed tobą rok, w którym możesz odnieść finansowy sukces pod warunkiem, że jesteś gotowy na wytężoną pracę. Nie podejmuj decyzji pochopnie, a już na wiosnę poczujesz znaczny przypływ gotówki. To rok zbierania plonów również w miłości, gdzie czekać Cię będzie wiele burzliwych, ale i romantycznych chwil.

Źródło: redakcja

Zdjęcia: freepik

Nasi klienci