Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Zakończyła się II edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Zdrowia Psów i Kotów

Zakończyła się II edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Zdrowia Psów i Kotów organizowana przez PETHELP, wspierana przez partnerów, sponsorów oraz pod patronatem medialnym Weterynarianews i Wirtualnej Polski.
W ramach akcji udało zapewnić się 1000 przeglądów zdrowia dla psów i kotów w 100 placówkach weterynaryjnych, w 60 miastach w Polsce!

Celem akcji było zwrócenie uwagi na potrzebę profilaktyki zdrowia zwierząt domowych, a więc regularnych wizyty u lekarza weterynarii. W końcu zwierzę nie potrafi powiedzieć, że coś mu dolega.

W ramach inicjatywy pierwsze 1000 osób, które zarejestrowało się na stronie https://pethelp.pl/zdrowypupil/, otrzymało:

  • Bezpłatny przegląd zdrowia w wybranej przez siebie placówce weterynaryjnej.
  • Roczny plan profilaktyczny, przygotowany przez lekarza weterynarii.
  • Gadżety, materiały edukacyjne od partnerów akcji oraz karmę od sponsora.

Czy cel akcji został osiągnięty? Zdecydowana większość uczestników (70%) odpowiedziała w ankiecie, że akcja #zdrowyPupil pomogła im lepiej zrozumieć potrzeby zdrowotne zwierząt.

Co ciekawe, blisko 20% uczestników akcji odpowiedziało, że bezpłatny przegląd zdrowia przyczynił się do wychwycenia niepokojących symptomów czy nawet choroby u zwierzęcia.

Powyższe dane, to najlepsza rekomendacja, aby takie akcje kontynuować, gdyż mogą one uratować życie! Podkreślają to również lekarze weterynarii, którzy wzięli udział w akcji:

A co o akcji sądzą sami uczestnicy?

  • 85% oceniło inicjatywę na 5 (w skali od 1 do 5, gdzie 5 to najwyższa ocena),
  • 10% dało „4”,
  • zaś ocenę „3” przyznało zaledwie 5%.

Jak wynika z ankiety, zdecydowana część uczestników uznała akcję za potrzebną i dobrze zrealizowaną. Cytujemy kilka wypowiedzi:

Dziękuję za tę akcję. Poznałam wspaniałych lekarzy z ogromnym serduchem do zwierząt. Bardzo się cieszę z tego spotkania”.

„Bardzo fajna inicjatywa, poleciliśmy ją naszym psim znajomym. Dziękujemy i pozdrawiamy, Douglas i Dominika:)”

„Uważam, że potrzeba więcej takich akcji. Niestety leczenie pupili jest coraz droższe. I kiedy zwierzak jest zdrów to wszystko jest ok, natomiast problemy pojawiają się gdy jego zdrowie zaczyna szwankować.”

Zobaczcie wybrane publikacje uczestników:

Akcję podsumowuje prezes PETHELP Sławomir Wiatr:

„Dziękuję uczestnikom, lekarzom weterynarii oraz partnerom akcji. Duże słowa uznania kieruję również w stronę mojego zespołu, bez którego ta akcja nie mogłaby się powieść.
Nasza inicjatywa po raz kolejny cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i już teraz wiemy, że chcemy zorganizować następną, już III edycję Ogólnopolskiego Przeglądu Zdrowia Psów i Kotów. Tym razem na jeszcze większą skalę, po to aby z bezpłatnego przeglądu zdrowia mogła skorzystać jak największa liczba psów i kotów.

Realizujemy w ten sposób naszą misję, a jest nią upowszechnienie profilaktyki. To dowód słuszności
i wsparcie lekarzy weterynarii oraz opiekunów zwierząt. Tego typu akcje są potrzebne, co podkreślają lekarze, uczestnicy i widać to też choćby po samych ankietach – 20% uczestników dzięki tej wizycie odkryło u swojego zwierzaka coś niepokojącego i już zapisało się na diagnozę oraz kolejne wizyty u lekarza weterynarii. Nas to nie dziwi, w końcu profilaktyka to klucz, profilaktyka wspiera zdrowie oraz bywa, że ratuje życie.”

II edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Zdrowia Psów i Kotów została zorganizowana pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski, portalu Weterynarianews oraz dzięki:

  • sponsorowi: Royal Canin
  • partnerom: Livisto, Vet-Agro
  • firmom wspierającym: Vebiot, Grupa LuxVet, Petmex

Niebawem kolejna, III edycja akcji. Zachęcamy do obserwowania strony pethelp.pl oraz profilu PETHELP na Facebook @pakiety.pethelp

Nasi klienci