Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Praca w Klinice małych zwierząt Medicor Veterinary Practice

Klinika małych zwierząt Medicor Veterinary Practice

poszukuje kolejnego, (najlepiej) doświadczonego lekarza weterynarii chętnego zamieszkać i pracować na małej Wyspie Man. Wyspa Man leży pośrodku Morza Irlandzkiego. Mieszkańcy są przyjaźnie nastawieni, lubią spokojne spacery na okolicznych parkach, plażach i pagórkach i lubią też sporty ekstremalne, najlepiej motorowe!

My szukamy elokwentnego lekarza, który dołączy do naszego 10 osobowego zespołu. Czekamy na kogoś  kto uwielbia psy i koty i inne mniejsze stwory. Wizyty naszych pacjentów odbywają się w przyjaznej, rodzinnej atmosferze i trwają ok 30 minut. Często są okraszone żartami i śmiechem.

Sama klinika jest położona przy trasie na lotnisko w wiejskiej okolicy. Nasza lokalizacja jest znana wszystkim mieszkańcom, ponieważ mieścimy się niedaleko mostku wróżek (Fairy Bridge).

Uwielbiamy nowości techniczne i inwestujemy w sprzęt diagnostyczny. Ciągle się rozwijamy i rozrastamy. Mimo, że jest to mała wyspa nie brakuje tu przypadków z zakresu chirurgii miękkiej (kochają tu wszelkiej wielkości buldogi) i ortopedycznej.

Nasz idealny kandydat to gaduła- specjalista i miłośnik zwierząt i ludzi!

Pensja jest uzależniona od doświadczenia, nasza oferta zaczyna się od £40.000 rocznie z niskim progiem podatkowym (max 20% ) jako że Wyspa Man jest uznawana za raj podatkowy.

Dodatkowo inwestujemy w naszych pracowników i mamy dodatkowe środki na kursy i szkolenia.

Oprócz standardowego urlopu gwarantujemy obowiązkowy dzień wolny w urodziny.

Klinika pracuje od poniedziałku do piątku. Sobota i Niedziela- dyżur telefoniczny na zmiany co kilka tygodni. Nikt nie lubi pracować w weekend, ale jak mus to mus i za to też płacimy więcej, żeby dało się odłożyć na fajne wakacje (50% stawki serwisu  OOH/ operacji dla Lekarza który przyjmie pacjenta)

Dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna!

CV i list motywacyjny prosimy przysyłać na medicor.recruitment@yahoo.com

Nasi klienci