Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Praca w Klinice weterynaryjnej Filton Vets4Pets w Bristolu

Klinika weterynaryjna Filton Vets4Pets w Bristolu poszukuje lekarza weterynarii małych zwierząt.

Jesteśmy dobrze usytuowaną kliniką z 18-letnim doświadczeniem i dużą bazą stałych klientów. Ze względu na to, że jako jedyna klinika w okolicy oferujemy konstultacje w języku polskim, mamy sporo polskich klientów i chcielibyśmy zatrudnić polsko języcznego weterynarza.

Zatrudniamy 5 doświadczonych weterynarzy, 5 pielęgniarek oraz łącznie z recepcjonistkami i innymi pracownikami kliniki stanowimy około 20 osobowy, przyjazny i dobrze współpracujący ze sobą zespół.

Nasza klinika wyposażona jest w najnowszy sprzęt i jesteśmy obecnie na etapie rozbudowy i modernizacji i tak już świetnie przystosowanego lokalu.

Oferujemy stanowisko na pełnym etacie (40 godzin w tygodniu), z możliwością negocjacji godzin i dni pracy. W pakiecie zatrudnienia również opłacone kursy dokształcenia zawodowego (CPD – Continual Professional Development) oraz pełne wsparcie z załatwieniem wszelkich formalności i dokumentów związanych z pracą w UK (Visa Sponsorship). Wysokość wynagrodzenia zależna od doświadczenia.

Od odpowiedniego kandydata oczekujemy płynnej znajomości języka angielskiego, klikuletniego doświadczenia pracy w zawodzie lekarza weterynarii małych zwierząt, umiejętności pracy w zespole oraz świetnych kompetencji komunikacyjnych.

Bristol jest bardzo atrakcyjnym miastem w południowo zachodniej Anglii. Uważany za jedno z najlepszych do życia miast w Wielkej Brytanii, oferuje wszelkie kulturalne i towarzyskie aspkety metropolii, tym samym zachowując charakter mniejszego miasta, z dużą ilością zieleni. Ze względu na położenie, dla miłośników wycieczek w zasięgu ręki są przepiękne tereny Walii, Devonu i Kronwalii. Bristol jest dobrze skomunikowany poprzez sieć autostrad oraz posiada międzynarodowe lotnisko, z którego są bezpośrednie połączenia do wielu miast w Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o kontatk mailowy lub telefoniczny:

michael.parry@vets4pets.com

tel: 0044 7771 373698

Nasi klienci