Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Praca w EDINA VETCARE GROUP

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która tak jak my kocha zwierzęta i będzie wraz z nami współtworzyć najwyższe standardy obsługi Pacjenta w sieci przychodni weterynaryjnych w całej Polsce.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzinną firmą tworzącą unikatowy model ogólnopolskiej sieci placówek weterynaryjnych łączących zalety funkcjonowania w organizacji z zachowaniem lokalnego charakteru dostosowanego do potrzeb i oczekiwań klientów.

Czego oczekujemy?

Nasz idealny Kandydat to osoba, która posiada dyplom lekarza weterynarii, chce związać swoją karierę zawodową z leczeniem zwierząt towarzyszących oraz pragnie rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Co oferujemy?

    • Realną możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych (nauka obsługi aparatu do morfologii, biochemii, asystowanie przy zabiegach, wykonywanie zdjęć RTG, badania USG, nauka obsługi programu klinika XP, etc.)
    • Pracę w nowocześnie wyposażonych i zarządzanych placówkach
    • Dostęp do szkoleń, kursów specjalistycznych, udział w sympozjach naukowych, dofinansowanie nauki
    • umowę o pracę lub inną uzgodnioną formę zatrudnienia

 

Jeśli chcesz do nas dołączyć prosimy o wysłanie CV na adres: michal.smilgin@edina.pl do dnia 10.12.2021r.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, odwiedź naszą stronę internetową – www.edina.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

W CV proszę zawrzeć klauzulę:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

 

Nasi klienci