Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Praca dla Lekarza weterynarii

KIM JESTEŚMY?

Ludźmi z pasją, którzy wkładają w swoją pracę całe serce. Nasza klinika to miejsce, gdzie szanujemy pacjentów, diagnozujemy ich i leczymy.

Naszą mocną stroną jest neurologia, neurochirurgia, onkologia, chirurgia, a przede wszystkim szeroko pojęta diagnostyka, w tym diagnostyka obrazowa (rezonans 1,5 T, tomografia, ultrasonografia, endoskopia). Posiadamy w pełni wyposażone sale operacyjne z pełnym monitoringiem (EKG, capno, spO2, ciśnienie, temp). Sale wentylowane, podgrzewane stoły operacyjne, profesjonalny szpital, przygotowalnia.

KOGO SZUKAMY?

Lekarza weterynarii, który zajmuje się lub chciałby kształcić się i pracować w naszej klinice na stanowisku lekarza ORDYNUJĄCEGO/INERNISTY.

Mile widziane doświadczenie w pracy klinicznej, ale chętnie poprowadzimy rozwój osoby mniej doświadczonej.

CO OFERUJEMY?

Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dobrze wyposażonej i skoncentrowanej na diagnostyce i rozwiązywaniu zagadek diagnostycznych placówce. Praca w wieloosobowym zespole, ze wsparciem asystentów, w systemie dwuzmianowym w godz. 8.00 – 20.00.

Możliwość indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego oraz finansowania szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, w tym ESAVS, staże krajowe i zagraniczne. Udostępniamy darmową platformę szkoleniową dla Pracowników Grupy LuxVet.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (preferowane B2B, umowa zlecenie).

Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, doświadczenia i formy współpracy (7-15 tyś zł).

Dodatkowe benefity: indywidualny pakiet abonamentowy LuxMed, grupowe ubezpieczenia na życie Ergo Hestia, rabat na usługi dla swoich pupili.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o ofercie pracy.

KONAKT DO NAS:

Kierownik placówki

E-mail: bartlomiej.kurosz@grupaluxvet.pl; Tel. +48 508 14 14 04

Manager placówki

E-mail: waldemar.dobrzynski@grupaluxvet.pl; Tel. +48 721 14 14 04

Nasi klienci