Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

7 marca 2020r. odbyła się trzecia już edycja konferencji „Keep calm and save exotic pets”

7 marca 2020r. odbyła się trzecia już edycja konferencji „Keep calm and save exotic pets” organizowanej przez IVSA Poznań. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję wysłuchać wystąpienia dr n.wet. Natalii Sowińskiej na temat rozrodu dzikich kotowatych oraz biotechnik rozrodu w programach ochrony ginących gatunków, lek.wet. Aleksandry Maluty na temat urazów ptaków drapieżnych oraz chorób układu oddechowego gadów, lek.wet. Martyny Szwedy na temat chorób zakaźnych królików oraz lek.wet. Anny Wilczyńskiej i Sylwii Sajdak na temat jeża jako pacjenta. Dodatkowo konferencję wzbogaciło wystąpienie studentki 5 roku weterynarii i członkini IVSA Poznań – Joanny Sierańskiej dotyczące dobrostanu papug w papugarniach. Wydarzenie przyciągnęło ponad 250 uczestników – studentów weterynarii, zootechniki, ale także lekarzy weterynarii, techników weterynarii, hodowców i pasjonatów zwierząt. Konferencję uroczyście otworzył Dziekan Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach w Poznaniu – prof. dr hab. Piotr Ślósarz oraz opiekun IVSA Poznań – dr n.wet. Tomasz Nowak. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć, gdyby nie pomoc naszych sponsorów: Kuna, Herbal Pets, Edra Urban & Partner, Vetlab, Weterynaria News, Cierpienia Młodego Werterynarza oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach UP w Poznaniu. Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy już w przyszłym roku na kolejną edycję!

 

Źródło i zdjęcia: IVSA Poznań

 

Nasi klienci